Obaly všeho druhu včetně zátek

Obaly všeho druhu včetně zátek

Firma Mileny Pravečkové RENWEL vznikla v roce 1997 v západočeském městě Nýřany. Ve svých počátcích se soustředila především na prodej obalů, a to plastových závěrů na skleněné a plastové láhve, kapacích vložek pro skleněné lékovky. Plastové zátky prodávala ve všech rozměrech a průměrech a také různých barvách. Zákazník si tak mohl objednat zboží podle svých potřeb a třeba i barevně odlišit lahvičky s různým obsahem. Sortiment se postupně rozšiřoval, v nabídce se objevily plastové rozprašovače a dávkovací pumpy, plastové lahvičky v objemech od deseti mililitrů až do jednoho litru, lékárenské kelímky v objemu od 30 do 1250 mililitrů a kosmetické kelímky.

V roce 2005 firma RENWEL začala prodávat další žádaný výrobek, a to lékovky z hnědého skla. Zákazníci si mohou objednat malé o objemu pět mililitrů nebo i větší o objemu 250 mililitrů, vše včetně uzávěrů s pojistným kroužkem nebo klasickým uzávěrem bez kroužku. Kroužek má tu výhodu, že zajišťuje originalitu balení. K lékovkám se dodávají také kapací vložky, zátky, mechanické rozprašovače a dávkovače.

Firma se orientuje nejen na velké odběratele, ale je schopna vyjít vstříc i těm menším. Nemusejí odebírat hned palety nebo krabice. Mohou si objednat jen tolik zboží, kolik potřebují. Jedinou výjimkou jsou skleněné lahvičky, u nichž je podmínkou odebrat alespoň jedno balení. Zboží je zákazníkům dodáváno ve velmi krátkých dodacích lhůtách, zákazník na svoje zboží nikdy dlouho nečeká a hned ho může začít užívat.