Naše produkty pomáhají nejen ve zdravotnictví

Naše produkty pomáhají nejen ve zdravotnictví

Jsme společnost Synthomer, jejíž historie sahá až do roku 1863, kdy byla založena. Naše provozní velitelství se nenachází v České republice, ale v historickém městě Londýně ve Velké Británii. Zajímáme se především o akrylovou chemii, ale vzhledem k tomu, že tento termín je pro spoustu nezasvěcených naprosto cizí, zkusíme vám naše působení vysvětlit trošku jinak.

Pracovní zkušenosti, které jsme napříč stoletími nasbírali z nás udělali jednoho z předních dodavatelů vodních polymerů s vedoucím postavením na světových trzích. Naše služby můžete potřebovat v širokém spektru odvětví, například při nátěrech, konstrukcích, výrobě textilu a mnohých dalších. A proč zrovna my?

Naše polymery pomáhají zákazníkům vytvářet nové produkty a zvyšovat výkonnost stávajících výrobků v klíčových odvětvích.

Neustále se rozšiřujeme a učíme se novým věcem, abychom pro vás, naše zákazníky, byli co nejkomplexnější a mohli jsme vám nabídnout naše služby v co nejširším spektru. V roce 2016 naše firma uzavřela akvizici s firmou Hexion v oblasti výroby lepidel a nátěrových hmot (PAC) a spolu s tím se nám podařilo rozšířit svou celosvětovou výrobní síť a produktové portfolio.

Naše produkty splňují ty nejvyšší požadavky a proto mohou být používány také v lékařských oborech, a to například na lékařské a vyšetřovací rukavice. Naše produkty přináší také špičkové ochranné schopnosti pro jiné lékařské a vyšetřovací aplikace. Tohle všechno jsme schopni zajistit díky všestranným latexovým systémům, které naše firma vyrábí. Tyto systémy vám umožní zajistit vysokou funkční bezpečnost a rychlý vývoj produktu, který odvětví zdravotnických prostředků vyžaduje.

Nezaměřujeme se zdaleka jen na oblast zdravotnictví. Na své si u nás přijdou například i malíři a natěrači. V naší nabídce totiž najdete také nízkoemisní pojidla pro vysoce kvalitní exteriérové barvy a omítky. Díky těmto pojidlům potom získá váš nátěr velkou odolnost vůči vnějším vlivům a vysokou odolnost proti vylučování nečistot. Díky tomu nebudete muset své nátěry tak často obnovovat  a ušetříte tak nejen čas, který je v dnešní době tak cenný, ale také peníze.