Komponenty pro vzduchotechniku z Plzně

Komponenty pro vzduchotechniku z Plzně

Společnost Aliatech Metal s. r. o. působí v oblasti vzduchotechniky a jednoúčelových strojních zařízení už více než dvacet let. Nabízí komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky, speciální stroje a zařízení pro automobilový průmysl, pro průmysl zpracování obalů a zpracování plechu. Jejími zákazníky jsou nejen domácí firmy, ale i zahraniční, z Německa, Rakouska, Polska, Švýcarska a Mexika. Konstruktéři společnosti Aliatech Metal hledají ve spolupráci s každým zákazníkem optimální řešení, které potom závod vyrobí spolu se specializovanými subdodavateli. Okruh subdodavatelů si Aliatech Metal pečlivě hlídá, vybírá si jen ty, kteří jsou maximálně spolehliví a vyrábějí v nejvyšší kvalitě.

Zákazníci si mohou objednat nejen standardní díly, ale také nestandardní, vyvinuté firmou Aliatech Metal nebo podle vlastní dokumentace. Základním programem společnosti Aliatech Metal je výroba vzduchotechnických komponentů z pozinkovaného plechu s potlačeným květem. Jsou to spojky pro spojení rozvodů kruhového průřezu, hrdla, výfuková hrdla a hlavice, regulační klapky, záslepky, pravoúhlá kolena, přechody a redukce, segmentové oblouky, tlumiče hluku, křížové a kalhotové kusy a také připojovací komory. Doplňkovou výrobou jsou protidešťové žaluzie a stříšky, výfukové hlavice a výduchy, uzavírací klapky, kryty a kapotáž podle přání zákazníka nebo architekta, komínové nástavby a komponenty vzduchotechnických systémů nízkoenergetických domů.

Strojní výroba je zaměřena na jednoúčelové stroje a zařízení jako jsou manipulátory a polohovací zařízení, dokončovací stroje a zařízení, zařízení pro předehřev lisovacích nástrojů a zařízení pro dělení kartonáže.

Stavebníci a majitelé nízkoenergetických domů si u Aliatech Metal objednávají systém rekuperace, který výrazně snižuje náklady na vytápění a zároveň zajišťuje přísun kvalitního nezávadného vzduchu do nemovitosti.