Vysají olej i kovové špony

Vysají olej i kovové špony

V továrních halách, v potravinářském a strojírenském průmyslu, v zemědělství, ve stavebnictv í dřevozpracujícím průmyslu potřebujete stajně jako v domácnosti udržovat pořádek a vysávat vzniklou nečistotu, prach a úlomky, které vzniknou při výrobě. Běžné vysavače na tuto práci nestačí, brzy by se hrubým odpadem zahltily a přestaly fungovat. Řešením jsou průmyslové vysavače. Na našem trhu je velké množství různých značek, výhodou je ale mít výrobek, který splňuje vaše individuální potřeby. A to vám splní výrobce, který s vámi může komunikovat, vyrobit vysavač podle vašeho přání a ještě vám poskytnout kvalitní záruční o pozáruční servis a dostatek náhradních dílů.

Česká firma Macglobal, která sídlí v Praze, vyrábí a prodává prvotřídní celokovové vysavače, vznikla relativně nedávno, v roce 2004. Dnes je o její vysavače velký zájem nejen doma, ale i v zahraničí. Průmyslové vysavače RAPID se hodí pro každodenní práci ve všech odvětvích průmyslu a služeb. Jejich předností je snadná obsluha, velký výkon a mechanická odolnost. Vysavače se dají použít na vysávání dílenského prachu, kovových špon, okují, vody, řezné kapaliny, olejů a další hrubé nečistoty. Vyrábějí se v různých variantách řady M620. Průmyslové vysavače WS jsou vybaveny dvěma až třemi jednofázovými motory a hodí se i do chemických provozů. Sběrná nádoba o objemu 55 litrů se upíná k rámu vysavače pomocí mechanického prvku. Další vysavače mají velmi důmyslné upínací zařízení a dají se díky němu připojit rovnou na plastový odpadový kontejner. Uživateli tak odpadá starost s přesypáváním vysátého odpadu.

Vysavače série DS jsou vhodné do velmi špinavých a prašných provozů. Napětí 400 V je umožňuje používat při práci v neptřetržitém provozu. Zákazníci si mohou pořídit i speciální vysavače, které se natrvalo instalují ke strojům.