Váš průvodce světem signmakingu – kvalitní reklama vyjde za tisíc slov

Váš průvodce světem signmakingu – kvalitní reklama vyjde za tisíc slov

Díky dobře zpracované reklamě se o vás a vaší firmě může dozvědět velké množství zákazníků. I když se velká část inzerce přesouvá do online prostoru, stále hrají důležitou roli i tradiční reklamní nosiče, jako je velkoformátová reklama, bannery, polep výloh, reklama na autech a podobně. Pro zpracování takové reklamy však potřebují reklamní agentury kvalitní vybavení a techniku, vybledlé barvy, rozmazané obrázky a nečitelné texty si zákazníky rozhodně nezískají. Proto je tu pro vás společnost Bitcon – dodavatel technologií a spotřebních materiálů, který vás provede signmakingem. Signmaking by se dal z angličtiny volně přeložit jako “výroba reklamy” a patří sem především tvorba řezané, venkovní, světelné či velkoplošné reklamy.

Společnost Bitcon vznikla v roce 1990. Dynamického rozvoje se podařilo dosáhnout díky jádru firmy, které tvořili mladí kreativní pracovníci. Kolektiv firmy se snaží přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně s cílem podpořit ho v jeho podnikání. Motem firmy je také stálý vývoj dopředu, nezůstávat na místě, ale stále reagovat na nové podněty z trhu. Proto se také sortiment a zaměření firmy stále vyvíjí – a to od počáteční distribuce kreslících plotrů Roland DG, se kterou navázali spolupráci již v roce 1991, přes řezací plotry až po velkoformátové tiskárny a další technologie nejen pro výrobce reklamy, ale určené i do průmyslu, jako jsou: gravírovací a modelovací frézy, termotransferové lisy, laminátory, UV tiskárny. Na prodej technologií samozřejmě musela navázat i silná orientace na rozšíření příslušenství a spotřebního materiálu. Proto přišla firma Bitcon také s novou značkou tiskových a nažehlovacích materiálů SIMBOLI. Samozřejmostí je pro firmu technická podpora a servis dodávaných technologií. Bitcon je autorizovaným servisem značky Roland DG a Graphtec, technici prochází pravidelnými školeními a certifikacemi.

Firma Bitcon nabízí tiskové stoje a velkoformátové tiskárny. V této oblasti nabízí technologie prémiové japonské značky Roland, která kromě klasických tiskových technologií jako první na světě v roce 1996 uvedla na trh jedinečnou patentovou technologii kombinovaného plotru, který v sobě integruje tiskový plotr spolu s řezacím plotrem v jednom stroji. Firma nabízí také řezací systémy značky Graphtec a Roland DG, které se řadí k absolutní špiče mezi řezacími plotry. Dále tu seženete materiály, inkousty i další příslušenství pro kvalitní signmaking.