VAH Servis – vybavení a služby pro dokonale přesné vážení

VAH Servis – vybavení a služby pro dokonale přesné vážení

Společnost VAH SERVIS – Miroslav Rýdl se již od roku 1991 zabývá vším, co souvisí s vážením. V nabídce této české firmy sídlící v podhůří Krušných hor ve městě Lom tedy nechybí kompletní paleta vah využitelných pro soukromé i podnikatelské účely. Tyto váhy jsou určeny kupříkladu pro gastro provozovny či sklady, k zakoupení jsou dále i automobilové nebo poštovní váhy. Zkrátka tato společnost je připravena uspokojit poptávku po vážících systémech pro malé i velké podniky.

Jmenovitě mezi dlouhodobě spokojené odběratele této firmy patří supermarkety Albert, Tesco a Globus a dále i HP Pelzer, Spolchemie či AGC. Ti si nemohou vynachválit zejména širokou nabídku vah v celé řadě různorodých provedení od kvalitních světových výrobců.

Prodejem samotné váhy navíc práce VAH servisu zdaleka nekončí, jeho zaměstnanci dále pokračuje i instalací váhy do provozovny včetně zaškolení obsluhy a základního naprogramování systému. Zkrátka zajistí vše, aby ve firmě váha vždy spolehlivě fungovala.

 Opravy a kalibrace vah? Žádný problém.

Kromě široké nabídky vah dodává VAH Servis svým zákazníkům i další nezbytné vybavení do jejich prodejen. Ať už jde o registrační či klasické pokladny, nářezové stroje nebo spotřební materiál, tak spolehnout se mohou vždy na maximální kvalitu nabízených produktů i služeb souvisejících s problematikou vážení. V případě poruchy se bude nesmírně hodit profesionální servis vah, který se postará o uvedení váhy do opět plně funkčního stavu.

Vyjma odborných oprav vah dále VAH SERVIS provádí i úřední ověřování vah pod dohledem Českého metrologického institutu. Díky této kalibraci a cejchování vah je tedy garantováno, že daná váha váží skutečně zcela přesně.