Od povrchových dolů až po koupelny

Od povrchových dolů až po koupelny

Firmu KOREP Milana Permana zákazníci najdou v Litvínově, na pravé straně Chudeřínské ulice. Založena byla už v roce 1991, do podnikání se zapojili i syn majitele Jan, který působí v oboru elektro, a žena Karla, účetní a vedoucí provozovny. Předmětem podnikání firmy KOREP je montáž technologických zařízení ve strojním a elektro oboru a také jejich odborná demontáž. Firma montuje a opravuje některá elektrická zařízení, objednat si u ní můžete i zámečnické a svářečské práce.

Hlavním předmětem činnosti společnosti jsou externí montáže těžké mechaniky, například v dolech nebo strojírnách. Pracovníci firmy opravují těžební velkostroje a další zařízení povrchových dolů, stavějí nové průmyslové objekty, případně rekonstruují a opravují stávající zařízení. Elektroinstalace provádějí i v bytovém sektoru. Výsledky jejich úspěšné práce lze vidět v Elektrárně Tušimice, podniku Lovochemie, První elektro, Krušnohorských strojírnách Komořany, v Průmyslové zóně Tulipán Hostomice u Prahy nebo v podniku Chladící Věže Praha.

KOREP často navštěvují také instalatéři, obkladači a lidé, kteří se chystají stavět, případně rekonstruovat nemovitost. V obchodě KOREPu najdou široký sortiment vybavení koupelen, od sprchových koutů, van a umyvadel až po vodovodní baterie a koupelnové doplňky. Vybrat si mohou obklady, dlažby i vodoinstalační materiál od renomovaných výrobců, značek s dobrou pověstí a dlouholetou zárukou.

Pracovat pro KOREP je pro zaměstnance výzva, protože firma se zapojila do evropského projektu Zvyšování odborných dovedností a znalostí zaměstnanců. Zaměstnanci se mohou školit v IT a manažerských dovednostech, získat technické, případně i jiné odborné vzdělání. Majitel firmy si od této aktivity slibuje prohloubení znalostí svých pracovníků a tím i upevnění pozice na českém trhu.