Vyberte si ze širokého sortimentu kvalitní stínicí techniky

Vyberte si ze širokého sortimentu kvalitní stínicí techniky

Firma Jiřího Tůmy sídlící na Vyškovsku se zabývá výrobou, prodejem i následnou montáží stínicí techniky, která zahrnuje široký sortiment žaluzií, rolet, alternativních typů stínění nebo sítí proti hmyzu, bez kterých se v létě žádná domácnost neobejde. Kvalitní sortiment za příznivé ceny doplňuje profesionální přístup a respekt k přáním zákazníka.

Zákazníci si mohou vybrat z široké nabídky stínicí techniky. Žádané jsou především žaluzie, a to jak horizontální, tak vertikální. Vertikální žaluzie jsou elegantním interiérovým prvkem, tvoří je svislé pruhy látky zavěšené pomocí háčků. Jejich výhodou je zejména schopnost stínit velké prosklené plochy, oblíbené jsou tak především v kancelářských prostorech, ale využití najdou i v běžných domácnostech. Horizontální žaluzie jsou nejběžnějším typem stínicí techniky, jejich výhodou je jednoduché ovládání, dlouhá životnost a stínicí efektivita.

Oblíbeným designovým stíněním jak do domácností, tak do komerčních prostorů jsou japonské stěny. Japonská stěna je moderní stínicí prvek, který v sobě kombinuje funkčnost a tradiční japonskou estetiku a využívá se k regulaci světla i soukromí v interiéru. Jedná se typicky o dlouhé textilní panely, které jsou posouvány pomocí kolejnic. Díky tomu mohou být panely posunuty tak, aby zakryly například francouzské okno úplně nebo částečně. Japonské stěny bývají využívány jako alternativa k tradičním závěsům nebo žaluziím.

Efektivním druhem stínící techniky jsou rolety v mnoha provedeních. Klasické látkové rolety chrání domácnost před slunečním světlem, teplem a poskytují také ochranu před nežádoucími pohledy zvenčí. Kromě jednoduché manipulace a vysoké efektivity oceníte nekonečnou škálu barevných provedení rolet. Existuje také mnoho variací základních rolet, a to například blokujících teplo nebo poskytujících ještě větší tmu. Obrovské oblibě se těší předokenní rolety, které slouží jako izolace před světlem i hlukem, poskytují soukromí a úsporu peněz, neboť v létě zabraňují přehřívání domácnosti a v zimě úniku tepla přes okna.