Střechy na klíč vám ušetří spoustu starostí

Střechy na klíč vám ušetří spoustu starostí

Pokud potřebujete novou střechu, potřebujete také spoustu různých odborníků. Firmu či pilu, která vám dodá dřevo na krov. Řemeslníky na postavení krovu. Firmu, která na dřevěnou konstrukci krovu položí střešní krytinu. Krytinu také někde musíte sehnat. Potom další řemeslníky na realizaci okapů, střešních výlezů, komínů, a ještě k tomu někoho, kdo tohle všechno vyrobí. Všechny tyto práce ještě vy musíte koordinovat a řemeslníky sami obvolávat. Druhou možností je zadat celou realizaci střechy jedné firmě a mít pokoj. Firma se postará o všechno, od návrhu po komín. Jedna z firem, které nabízí střechy na klíč, je Svoboda střechy. Vy si jen vyberete, jaký styl střechy se vám líbí a jaké materiály vám vyhovují. Po dokončení stavby nabízí Svoboda střechy samozřejmě i servis a mimo střech na klíč nabízí i zednické práce.

V dnešní době už zhruba polovina zákazníků volí střechy na klíč. Je ale potřeba brát v potaz, že firmy mají často velké množství zakázek, a proto je třeba práci objednat až čtvrt roku předem. Je tedy nejlepší zavolat co nejdříve. Možná ale budete mít štěstí a udělají si na vás čas dříve. Zavolat a zkusit to můžete vždy, zeptat se nic nestojí.

Nemusíte volat jenom když potřebujete postavit zbrusu novou střechu. Pokud vám zatéká do střešní krytiny nebo máte neřešitelné problémy s dřevokaznými škůdci, také může být čas na rekonstrukci nebo úplně novou střechu. Zpravidla čím déle budete se starou střechou čekat, tím eventuelně horší bude stav krovu kvůli vlhkosti a tím nákladnější bude případná rekonstrukce. V dnešní době se rozmáhají kvalitnější materiály, ustupují tašky a stále více se používá plech a zkvalitňují se postupy stavby. Vaše nová střecha bude tedy lépe udržovat teplo, méně ničit krov a bude i lépe vypadat.