Stěhovací služby, jaké nemají obdoby.

Stěhovací služby, jaké nemají obdoby.

Že je nemožné přestěhovat kašnu? Jak je možné přestěhovat celou technologickou výrobu, včetně 200 kusů 40 tunových strojů z továrny v Německu do závodu v Jihlavě? Nebo jak se stěhuje taková 30 tunová pec která je 60 metrů dlouhá? O tomto všem by mohla stěhovací firma Jumbo vyprávět své. Se všemi těmito zakázkami si poradila a zvládla celou řadu netradičních stěhovacích prací, se kterými si jiné firmy jen těžko poradí. Pro Jumbo není nic nemožné. Díky nim poznáte, že celá operace stěhování od obytných prostor po nadměrné a několika set tunové zařízení a stroje může být bezproblémovou a nenáročnou záležitostí.

Se stěhováním těžkých břemen má firma opravdu dlouholeté zkušenosti. Vždy na tyto práce využívá nejmodernější techniku, jeřáby a stoje a vždy profesionálové z firmy zajistí, že drahé vybavení bude v bezpečí. Z těchto prací rozhodně stojí za zmínku stěhování nových tavicích pecí, které dorazily z Japonska, vážily každá třicet tun a úkolem firmy bylo zajistit i jejich sestavení v místě závodu. Mimo jiné se Jumbo postarala také o stěhování kotelny na fotbalovém stadionu Slavia. Jumbo zvládne také stěhování strojů. Ty stěhuje nejen v české republice ale i v zahraničí. Běžně stěhuje lisy, továrenské vybavení, tavící pece a mnoho dalšího napříč Evropskými zeměmi a práce, na které si jiné stěhovací firmy netroufnou, jsou pro Jumbo denním chlebem. Jumbo se také stará o stěhování pro firmy, je například výhradním dodavatelem nerezových kuchyní, stolů, fritéz a dalšího vybavení pro síť restaurací KFC. Také zajišťuje stěhování kulis a filmové techniky pro studia Barrandov. Jumbo si poradí také s bankovními a firemními trezory. Žádná výzva není pro Jumbo nepřekonatelná, a tak tato firma stojí i za stěhováním kašny v Ústí nad Labem.

Mimo to si firma Jumbo poradí se stěhováním firem, bytů, přípravou na stěhování a vším dalším potřebným. Nabízí stěhování na klíč, kdy se o vše spojené se stěhováním postará za vás a vy si tak nemusíte dělat s ničím starosti.