Průmyslové betonové podlahy jedině od odborníků

Průmyslové betonové podlahy jedině od odborníků

Ač kvalitu podlahy na první pohled nemusíme rozpoznat a často vidíme jen krytinu na vyhotovené podlaze. S odstupem času, se ale tato kvalita projeví nebo spíše nedostatky, které se v nekvalitní lité podlaze mohou skrývat. Litá podlaha je zpravidla realizována za pomocí dvou materiálů, a to anhydritového nebo cementového potěru.

Jaká podlaha je ta nejlepší?

Na tuto otázku není jednotná odpověď. Záleží na požadavcích a vlastnostech, které by podlaha měla splňovat. Zatímco u anhydritových podlah je charakteristická minimální roztažnost, skvělá tepelná vodivost, vysoká rovinatost a absence pokládání železných sítí. Jsou ideální variantou pro podlahové vytápění. Naopak u cementové podlahy patří mezi hlavní výhody rychlá a jednoduchá realizace podlahy, finanční stránka výstavby, trvanlivost podlahy, vysoká pevnost a zejména je vhodná do vlhkých prostorů. Zejména díky pevnosti a vhodnosti do vlhkých prostorů je cementová podlaha skvělou volbou do garáží, sklepů, průmyslových budov a hal. Proto je důležité vybrat takový materiál, který se lépe hodí do určitého prostoru. Pokud si nejste jisti, jakou podlahu přesně vybrat, obraťte se na profesionály.

Jedním z takových profesionálů je i Martin Chovanec, který se zaměřuje zejména na výrobu betonových průmyslových podlah. Pan Chovanec nabízí kvalitní a ověřené služby. Na trhu a po celé České republice působí již od roku 1997. Nepomůže vám jen s výrobou betonové průmyslové podlahy, ale i jejím servisem. Ať už tedy potřebujete vybetonovat základovou desku nebo vyhotovit betonové podlahy v průmyslových objektech, skladech, garážích nebo výrobních halách, tak s touto společností nesáhnete vedle. Zbavte se zbytečných nepříjemností a rozhodněte se pro odborníky pří realizaci betonových podlah hned na začátku.