Ocel ve stavebnictví se vyplatí

Ocel ve stavebnictví se vyplatí

Když je řeč přírodních materiálech, málokdo si asi vybaví ocel. Stejně tak asi nebude ocel to první, co nám přijde na mysl, když mluvíme o stavebnictví. S tím máme mnohem více spojený beton, železobeton nebo dokonce dřevo. Ocelová konstrukce nám přitom může pomoci například zrychlit dobu výstavby, její použití navíc nezatěžuje životní prostředí a oblíbená je také možnost její recyklace. Výrobky z oceli tak můžeme použít opakovaně, aniž bychom museli mít výčitky, že tento na první pohled mohutný materiál výrazně zatíží přírodu. Nejen příroda, ale také naše peněženka s ocelovými konstrukcemi příliš neztratí. Díky krátké době výstavby konstrukcí a s tím spojenými nízkými náklady za dopravu a montáž můžeme ušetřit nemalé peníze.

Ani ten nejkvalitnější typ stavebního materiálu nám však nezajistí jeho ideální přípravu a přizpůsobením našim konkrétním požadavkům. Pomoci nám s tím však může ověřená firma. Společnost AAC PRAGOCEL je specialistou na hutní materiály. S hutními materiály firma podniká již 18 let a za tu dobu nasbírala bohaté zkušenosti, které neváhala zužitkovat v praxi. Kromě neustálého zdokonalování svých výrobků a jejich zpracování si firma zakládá také na individuálním přístupu ke každém zákazníkovi. Společnost se neustále rozšiřuje a svůj sortiment stále doplňuje o nové a špičkové produkty.

Kromě prodeje hutního materiálu nabízí firma také jeho přípravu na základě individuálních požadavků zákazníka. V nabídce služeb tak najdeme také dělení hutních materiálů a zajištění jejich dodávek až k zákazníkovi.

Firma disponuje rozsáhlou strojní vybaveností a pyšnit se může především kvalitními obráběcími stroji. Společnost je tak schopná zajistit kompletní výrobu servis i dodávky materiálů až ke koncovému zákazníkovi. Samozřejmostí je také vyškolený personál firmy, který je k dispozici jakýchkoliv dotazů a konzultací.

Další z pozitivních vlastností oceli je její snadné spojení s ostatními materiály jako je například beton. Právě kombinace oceli a betonu, v podobě ocelových trubkových sloupů s betonovou výplní, pomohla posílit protipožární ochranu oceli, která byla ještě donedávna její největší slabinou. Díky novým technologiím se zlepšuje také korozní odolnost stavebních profilů.