Není kontejner jako kontejner. V některém se dá i pohodlně bydlet

Není kontejner jako kontejner. V některém se dá i pohodlně bydlet

Velké akce se neobejdou bez mobilních toalet, a další sanitární techniky a také případného mobilního oplocení vymezující prostor akce. Totéž je často potřeba i na velkých stavbách, kde se navíc přidává ještě zázemí pro dělníky, které většinou zahrnuje i sprchu, kuchyňský kout případně i prostor pro odpočinek. Důležité je také zajistit daný prostor z hlediska bezpečnosti ostatních lidí, umístit na něj lávky pro pěší mobilní přemostění, přejezdy a další bezpečnostní prvky včetně nezbytného oplocení prostoru. Pronájem kontejnerů, buněk, mobilního oplocení i všeho ostatního výše zmíněného nabízí v Mostě firma Vamiro.

Na jejich stránkách si můžete vybrat z několika typů obytných a skladových sestav, obytné kontejnery mohou být vybavené kuchyňkou i sprchami, ty skladové se poté liší svými rozměry i účelem. Firma Vamiro mimo samotného pronájmu zajistí v případě zájmu také dopravu kontejneru, mobilního WC nebo oplocení na místo konání akce, jeho nakládku a vykládku i kompletní servis. Firma disponuje auty s hydraulickou rukou, díky kterým není potřeba na místo vykládky a nakládky objednávat jeřáb, čímž ušetříte náklady.

Mimo pronájmu nabízí tato firma také prodej modulových domků. Není u nich třeba stavět základovou desku a díky tomu se vyznačují extrémně rychlou výstavbou. Domky se dají využít jako sídlo společnosti, kancelář ale mohou také posloužit jako plnohodnotné bydlení. I pokud toužíte po esteticky vypadající chatce, můžete si pořídit jedinečnou chatu z kontejnerů. Jde o unikátní systém montované stavby, kde je využitá ocelová konstrukce s vylitou podlahou z betonu. Celá chata je komplexně zateplená a připravená k celoročnímu využívání. Nabízí tak pohodlné bydlení, za příjemnou cenu a s fantastickou rychlostí výstavby.