Nejsou dveře jako dveře

Nejsou dveře jako dveře

Když se řekne dveře každý z nás si asi představí vchodové dveře do svého vlastního domu, dveře oddělující jednotlivé pokoje v naší domácnosti či dveře, jimiž procházíme každý den cestou do své kanceláře v práci. Typů dveří najdeme v dnešní době hned několik, od skleněných dvířek našeho sprchového koutu až po obrovská vrata oddělující náš pozemek od ulice.

Dveře nám mají dávat pocit jakéhosi bezpečí a zároveň chránit naše soukromí a intimitu. I když můžeme být od potencionálního nebezpečí vzdáleni zhruba dva metry, jsou- li mezi námi dveře, cítíme se bezpečněji. Podobně to také funguje se soukromím. I přes to, že ne každé dveře jsou odhlučněné, pokud mluvíme za zavřenými dveřmi, máme pocit, že naše tajemství je od odposlouchání jiných lidí patřičně ochráněno.

Vůbec největší strach máme ale o svůj majetek a kvalitní dveře nám ho mají pomoci ochránit. Mimo dveří v našem domě a dveří vchodových využíváme ještě mnohem masivnější a odolnější typ dveří, takzvaná průmyslová vrata. Tento vynález například chrání naše auto v garáži před vnějšími vlivy, případně před ukradením. Není to ale jen garáž, kde najdou průmyslová vrata uplatnění.

Jsme firma Tyros Loading system, s.r.o. a nabízíme k prodeji právě taková vrata a jejich příslušenství. V nabídce máme širokou škálu typů průmyslových vrat a jsme připraveni vám při jejich výběru být maximálně nápomocni, protože si uvědomujeme, že se v problematice průmyslových vrat můžete cítit ztraceni. A kde všude naše vrata využijete? U garáží to zdaleka nekončí. Nejhojnější využití našich vrat je u skladů. A protože si uvědomujeme, že každé skladované zboží potřebuje jiné podmínky, nabízíme velkou škálu typů průmyslových vrat, ze kterých si každý vybere ty pravé.

Jedním z těchto typů jsou třeba automatická rychloběžná vrata, která jsou vhodná pro sklady s vysokou frekvencí přijíždějících a odjíždějících vozidel. Dveře mají zabránit průvanu, který v těchto situacích vzniká. Dalšími nabízenými typy jsou sekční vrata či rolovací vrata a mříže. Nabízíme také protipožární vrata a dveře.

Tam kde normální dveře nestačí, naše firma zakročí.