Namontuje vše od elektra

Namontuje vše od elektra

Jestliže žijete v Moravskoslezském kraji blízko Krnova a chystáte se zrovna na rekonstrukci bytu, napište si do mobilního telefonu nebo diáře jméno a příjmení Petr Gazdík. Vlastní firmu, zabývající se servisem a montáží elektrických zařízení.

Budete ho potřebovat zejména předěláváte-li kuchyň nebo koupelnu. Majitelé starších bytů určitě budou stát o to, aby v jejich kuchyni nebo koupelně bylo více zásuvek. Zatímco jejich rodiče nebo prarodiče si vystačili s elektrickým holícím strojkem, dnes používáme elektrických spotřebičů daleko více. A když pospícháte, není moc příjemné vytahovat ze zásuvek pračku, sušičku a případně další větší spotřebiče, abyste si mohli vyfénovat vlasy nebo vyčistit zuby elektrickým kartáčkem. Zkušený elektrikář se zeptá, jaké spotřebiče nejčastěji používáte, podívá se na vaši elektrickou rozvodnou skříň, na jističe a navrhne nejlepší řešení. Zapojí také elektrickou troubu, digestoř, mikrovlnku a další kuchyňské pomocníky.

V bytě budete potřebovat také vyřešit osvětlení, necháte si například udělat bodová světla do stropu místo klasického lustru. Se všemi problémy se můžete na Petra Gazdíka obrátit. Před kolaudací domu udělá revizi elektrických rozvodů, jestliže vám nějaký přístroj v záruční lhůtě přestane pracovat, zavolejte si a požádejte o servis.

Petr Gazdík pracuje nejen v bytech a domech, ale také montuje veřejné osvětlení a telekomunikační techniku. K veřejnému osvětlení se musí elektromontér spolehlivě dostat, aby mohl v klidu a za dodržení pravidel bezpečnosti udělat všechny potřebné práce. Na tyto úkony je nejlepší plošina. Protože Petr Gazdík nepracuje ve výškách denně a plošinu má, můžete si ji od něho půjčit. Jeho plošina dosáhne až do výšky dvaceti metrů.

Když nepracuje na veřejném osvětlení nebo v interiéru, jezdí provádět montáže, servis a revize domovních telefonů. Tak až vám ve vašem domě přestane domácí telefon fungovat, volejte do Krnova. Určitě si budou vědět rady.