Dřevostavba přesně podle vašich představ? U Bajulus je to možné!

Dřevostavba přesně podle vašich představ? U Bajulus je to možné!

Když už se člověku podaří našetřit si na svůj dům snů, chce, aby byl co nejvíce podle jeho představ. Cena vždy také hraje roli a u typových domů může být značně nižší než u zakázky od architekta na míru. Ovšem ani typové dřevostavby nejsou ani zdaleka unifikovaná výstavba bez možnosti změn. Jsou ideálním řešením, když si dům chcete přizpůsobit podle svých představ a zároveň nemáte tak specifické požadavky, že byste potřebovali celý projekt od architekta.

Firma Bajulus zabývající se dřevostavbami i nízkoenergetickými domy ví, že když rozhodnete postavit si nový dům, plníte si tím sen o lepším bydlení. Na tuto skutečnost pamatuje v rámci celé firemní filosofie a svým zákazníkům se snaží při projektu i realizaci dřevostavby vyjít maximálně vstříc. Mezi standardy firmy patří tak například i to, že i typový dům se vždy přizpůsobuje přáním zákazníka. Ať už je to dané dispozicemi pozemku, nebo konkrétními přáními na dispozice domu, rozložení pokojů nebo je možnost přistavět garáž nebo jiné doplňky. Z každého typového domu se tak svým způsobem stává dům unikátní, ve kterém se vám bude žít přesně podle vašich představ. Firmě Bajulus záleží na vysoké kvalitě provedení s důrazem na detaily. Její dřevostavby jsou moderní a účelné, mají dostatek úložného prostoru a praktické propojení s exteriérem. Domy splňují požadavky na nízkoenergetický standard již v základním provedení. Pro náročnější klienty nabízí firma výstavbu v pasivním standardu nebo ve skladbách dle konkrétního projektu.

Výhodou pro Vás je pevná cena – firma nabízí možnost individuálních úprav ZDARMA. Dřevostavbu vám můžou zhotovit na klíč i v libovolném stupni rozestavěnosti. Firma sídlí v Letonicích na Moravě, avšak její dřevostavby najdete po celé České republice. Za svou více než pětadvacetiletou praxi posbírala rodinná firma Bajulus celou řadu pozitivních referencí a ohlasů. Samozřejmostí je vlastní certifikovaná výroba a moderní projekční zázemí i vysoká kvalita materiálů i práce. A pokud si z širokého katalogu dřevostaveb přece jen nevyberete, nabízí firma možnost zpracování individuální architektonické studie.