Vysoká kvalita, přesnost a spolehlivost

Vysoká kvalita, přesnost a spolehlivost

Žádná pohonná jednotka se neobejde bez průmyslových řetězů, ty od firmy iwis uspokojí jakékoliv nároky pro jakékoliv aplikace. Zákazníci mají díky nim pohonné systémy, poskytující maximální výkonnost.

Iwis je technologickým lídrem v oblasti pohonných systémů, usiluje však o víc. Chce nabídnout maximálně kvalitní, přesné a dokonalé výrobky. Na světový trh se vyrábí řetězy s extrémně nízkými tolerancemi, které překonávají všechny požadavky podle norem DIN a jsou nadprůměrně spolehlivé. Iwis jako dodavatel systémů velmi úzce spolupracuje se svými zákazníky a ke každému požadavku, specifickému pro daný obor, přistupuje individuálně. Pro nejrůznější průmyslová odvětví jsou vyvíjena inteligentní systémová řešení, a to od strojírenství a investiční výstavby, balící, tiskařský a potravinářský průmysl až po průmyslové využití v oblasti přepravy. Klíčem k úspěchu jsou tři silné značky – JWIS, ELITE a FLEXON. Produktovou řadu doplňují další dvě značky EUROCHAUN a ECOPLUS, dále pak nejrůznější příslušenství. Jeden dodavatel tak díky rozsáhlému sortimentu nabízí inovativní řešení pro prakticky všechny aplikace pohonných technologií.

 

Výroba je těsně spojena s vývojem, iwis spolupracuje s mnoha univerzitami a výzkumnými ústavy, což zajišťuje trvalý přenos znalostí mezi akademickou obcí a průmyslem.

Produktová řada JWIS se zákazníkům prezentuje se prémiovými válečkovými řetězy, žádané jsou i řetězy s prodlouženou roztečí. Řetězy této řady se používají jako dopravníkové s přepravní, například pro přepravu tub a plechovek. Mají unikátní vlastnosti, jsou bezúdržbové, odolné vůči korozi, jednostranně ohebné, vyrábějí se s úchyty, hroty i s bočním průhybem. Produktová řada ELITE nabízí válečkové řetězy s unášecími a speciálními destičkami, s dutými čepy a s ochranou prstů. Jsou součástí zemědělských strojů, dopravníků a řetězových kol. Řetězy FLEXON se používají zejména jako dopravníkové řetězy.