Vysekávací a perforovací stroje pro automobilky

Vysekávací a perforovací stroje pro automobilky

V automobilovém, textilním a kožedělném průmyslu se setkáváme s perforovaným materiálem a materiálem, jehož jednotlivé díly jsou z většího kusu vyřezané přímo na míru. Jedna z firem, která se výrobou vysekávací a perforovací techniky zabývá, sídlí v Třebíči na Vysočině. Její výrobní a dodavatelský program zahrnuje nejširší nabídku vysekávacích a perforovacích strojů, včetně periferních zařízení, podávacích systémů a automatizace.

Zákazníci si v Třebíči mohou objednat zcela nové vysekávací a vyřezávací stroje, ale pokud nechtějí investovat do nového zařízení, mohou si koupit stroje repasované. Firma má k dispozici moderní technologie, a tak svým zákazníkům může jejich stávající stroje nastavit tak, že si budou materiál a vysekávací nástroj automaticky polohovat. K optimalizaci využití materiálu přispěje nejnovější počítačové řízení vysekávacích a vyřezávacích procesů a také vysekávací desky Rochlink – hydroma. Perforaci materiálů, nanášení lepidel, kašírování materiálů, sušení a aktivaci si zákazníci mohou i zadat, protože firma disponuje svými vlastními provozy.

Vysekávací a perforovací stroje můžete uvidět v automobilovém průmyslu při výrobě těsnění, autopotahů, při lisování a tvarování automobilových dílů, ale také v textilním a kožedělném průmyslu, při výrobě podlahových krytin, obalů, plastů, reklamních a dárkových předmětů. Pokud si zákazník v Třebíči stroje koupí, může počítat s tím, že jeho obsluhující personál bude k práci na strojích plně zaškolen, stejně tak i technici, kteří se budou starat o údržbu. Servisní technik se na dodané zařízení v případě potřeby pojede podívat, seřídí ho a opraví kdekoliv na území České i Slovenské republiky.

Na již nainstalovaných zařízeních je možné provést zkoušky dodaných materiálů. K dodávaným vysekávacím a perforovacím strojům firma zajišťuje pomocné materiály jako jsou vysekávací desky a pásy, perforovací nástroje, stroje na nanášení lepidel, sušící tunely, laminační technologie a periferní zařízení.