Outsourcing v energetice a průmyslu

Outsourcing v energetice a průmyslu

Oblast energetiky je velmi specifickým odvětvím, které si žádá opravdové odborníky. A outsourcing se stává stále významnějším slovem, častěji používanou formou spolupráce mezi firmami, kdy si firma na danou činnost najme jinou společnost, která je k tomu lépe přizpůsobena. Právě pro projekty v oblasti energetiky a průmyslu je tu pro vás naše společnost Autcom. Zákazníkům nabízíme především outsourcing v oblasti managementu projektů, disponujeme týmem specialistů se zkušenostmi s projektováním, supervizí montáží a zprovozňováním a testováním technologií, a to jak českých, tak zahraničních společností. Naši specialisté se podíleli na mnoha významných projektech u nás i v zahraničí a je proto samozřejmostí flexibilita a komunikace ve vícero světových jazycích.

Klienti u nás najdou specialisty pro projekty ve všech fázích, ať už se jedná o manažery, koordinátory bezpečnosti stavby nebo dokumentace, inženýry, it speciality nebo operátory systémů. Kromě velkých dodavatelů technických celků spolupracujeme i s menšími firmami a dodáváme i malé projekty na klíč, jako jsou decentralizované teplárny, tepelné výměníky ale i systémy protipožární ochrany. Tyto menší projekty jsme schopní realizovat na klíč, včetně projektu, dodávek příslušného zařízení, jeho montáže a zprovoznění i konečné certifikace a předání zákazníkovi.

Mezi naše další služby se řadí commisioning, kdy klientům nabízíme zkušené techniky v mnoha oborech tohoto odvětví. Naše týmy se neustále účastní školení, rozvíjí své znalosti ohledně nejmodernější techniky, díky čemuž je možná rychlá realizace zadané práce. Technici se podíleli již na mnoha úspěšných projektech v Bulharku, Finsku, Turecku i u nás.

Kromě toho zajišťujeme i pravidelný havarijní servis a údržbu již funkčních technologických celků. Naší jedinečností je oprava údržby starších, ale stále funkčních řídících systémů, díky čemuž naším zákazníkům ušetříme nemalé investice.