Na pily je přeborníkem Fenoza

Na pily je přeborníkem Fenoza

Na strojní pily, kotoučové pily nebo pilové kotouče a pásy se zaměřuje firma Fenoza ze Zlína. Pokud tedy chcete do své dílny nebo na stavbu špičkové a kvalitní pásové pily, nebo do firmy potřebujete velmi výkonné a efektivní přístroje, které dlouho vydrží a vyznačují se vysokou kvalitou, pak se neváhejte na tuto firmu obrátit. V jejich nabídce naleznete opravdu vše, co hledáte.

Když hledáte přístroj, který si poradí s profesionálními řezy, vejde se vám do dílny a bude snadno přenositelný, potom věnujte pozornost pásovým pilám na kov z nabídky Fenozy. Nejen, že vás jejich nákup nezruinuje, ale především vás obohatí svou kvalitou. Mezi manuálními pásovými pilami si můžete vybrat ze tří typů, s tím, že některý je více mobilní, jiný je naopak výkonnější a tak najdete to, co vám a vašim potřebám bude vyhovovat nejvíce.

V menších dílnách s největší pravděpodobností využijete gravitační pásové pily, které využívají do řezu hmotnost ramene. Tyto pily poslouží především v zámečnictvích, kde se dělí desítky kusů denně. Poloautomatické pily na kov, vyznačující se tím, že po stisknutí jednoho tlačítka provedou celý cyklus řezání jsou ideální do středních provozů. Pro ty nejnáročnější provozy, které potřebují velmi vysokou produkci, je ideálním řešením extrémně výkonná CNC pásová pila. Ta zajistí řezné časy nesrovnatelné s klasickými pásovými pilami, které dokáže svým výkonem nahradit až tři. Když vezmete v potaz i životnost stroje, je CNC pásová pila výhodnou investicí.

Prodej samotných pil není jedinou náplní firmy Fenoza. Zaměřuje se také na samotnou výrobu nástrojů pro dělení kovu i dřeva, poskytuje zákazníkům poradentství pro zvýšení efektivity dělení materiálů a přebrušuje pilové pásy. Mimo to také nabízí širokou nabídku ručního nářadí. U pil poskytuje záruční i pozáruční servis.