Manipulační technika usnadní práci všem

Manipulační technika usnadní práci všem

Vysokozdvižný vozík, jinak řečeno ještěrka je v dnešní době již zcela nenahraditelnou součástí každého logistického centra, průmyslového podniku, skladu nebo i ve stavebnictví. Usnadňují práci tisícům lidí, urychlují provoz, ale také zajišťují vetší bezpečnost práce. Velký výběr různých druhů ještěrek, a to jak na prodej, tak i na zapůjčení nabízí společnost Hadocar s.r.o. Druhů vozíků existuje celá řada a každý se se svými technickými parametry hodí pro jinou činnost.

Některé vozíky jsou svou stavbou vhodné spíše do hal nebo rovných venkovních prostor. Vozíky s robustním rámem nabízejí skvělou stabilitu a plynulou jízdu. Nejčastěji bývají vybavené vidlicemi na zvedání palet, ale mohou být uzpůsobené i pro zvedání sudů nebo silniční údržbu. Každé také uzvednou jinou váhu což je zhruba v rozmezí 2000 kg až 4500 kg a jsou jinak stabilní. Jiné parametry má vozík, který má zvládnout jízdu terénem a jiné ty, co budou jen ve skladě. Mezi další manipulační techniku nabízenou společností Hadocar s.r.o. patří také paletové vozíky.

Veškerá manipulační technika však potřebuje stejně jako automobily mít splněnou technickou kontrolu, a to vždy jednou za rok. Také je potřeba zaměstnance náležitě proškolit ohledně používání techniky a pečovat o pravidelný servis vozíků, aby byla zajištěna maximální bezpečnost práce. Technické kontroly, servis z náhradní díly společnost Hedocar nabízí také. V náhradních dílech seženete nové nosné vidle, jejich prodloužení a také nové baterie, a to trakční i startovací. Mezi další služby se řadí přezutí pneumatik a revize plynu u vysokozdvižných vozíků. Servisy a revize zajišťují přímo u zákazníka.