Dáváme kovům a plastům tvar

Dáváme kovům a plastům tvar

Jsme firma FMP a.s. a zabýváme se výrobou plastů a kovovýrobou. V čem vám můžeme být užiteční? Vyrábíme kovové uzavírací a spojovací prvky pro PP- R potrubní systémy a dále vyrábíme a dodáváme prvky pro automobilový průmysl.

Naše kovovýroba, která sídlí v Písku, vyrábí širokou škálu produktů, které následně dodáváme do odvětví vodovodních, teplovodních či plynových systémů a do spotřebního průmyslu. Specializujeme se na zástřiky pro plastové potrubní systémy, ventilové vršky pro přímé a kulové ventily a fitinky pro vodovodní a plynové rozvody. Tohle vše jsou věci, které sice nejsou na první pohled viditelné, ale pro funkčnost vašich strojů nezbytné. Kromě toho naše kovovýroba zajišťujeme zpracování mosazi, automatické a nerezové oceli, používané především na tyče. Zajišťujeme také příčné vrtání, frézování  a mnoho dalšího. A přesto že víme, že technická stránka produktů je nejdůležitější, nezapomínáme v naší firmě ani na design výrobků. V naší výrobě klademe důraz na tři základní složky, kterými jsou design, konstrukce a technologie. Spojení těchto tří složek vytváří z našich výrobků něco jedinečného a odráží se v jejich užitných vlastnostech. V naší firmě nám jde hlavně o spokojenost našich zákazníků, kterým pečlivě nasloucháme a výrobky vyvíjíme a upravujeme podle jejich přání a požadavků. Pokud sami vlastníte nějaké nástroje na obrábění, u kterých nastaly potíže a vy si s nimi nevíte rady, navštivte náš servis, kde vám s tím pomůžeme.

Lisovna plastů, kterou naše firma také disponuje, se může pyšnit titulem moderního českého výrobce plastových dílů. I zde se soustředíme hlavně na přání a požadavky zákazníků, protože jsme si vědomi, že náš úspěch a další rozvoj závisí především na jejich spokojenosti. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti lisování plastů a kvalitnímu technologickému zázemí, máme možnost plnit i ta nejnáročnější přání našich zákazníků. Zajišťujeme tedy komplexní návrh a realizaci výrobního procesu od designu a konstrukce dílů až po zajištění sériové výroby. Díky kvalitnímu strojnímu vybavení a optimalizaci výrobního zařízení. Disponujeme vlastní nástrojárnou, která nám umožňuje výrobu údržbu a repase jak vlastních, tak i zákaznických forem.