Automatizace a robotizace montážních linek zvyšují efektivitu, přesnost i kvalitu

Automatizace a robotizace montážních linek zvyšují efektivitu, přesnost i kvalitu

Člověk neustále vynalézal způsoby, jak si ulehčit práci. Díky tomu máme dnes nepřeberné množství zařízení, které činní náš život snadnější a pohodlnější. Mnohé práce si bez využití techniky všeho druhu už nejde představit a pokrok se ani zdaleka nezastavuje. Především v průmyslu postupuje automatizace a robotizace mílovými kroky kupředu. Vedoucí firmou v konstrukci a výrobě jednoúčelových strojů s rostoucí mírou automatizace a robotizace je společnost LUX. Společnost sídlí v podhorském městě Jablonné nad Orlicí, v regionu s dlouholetou tradicí strojírenského a elektrotechnického průmyslu.

V současné době LUX dodává zakázkové stroje především pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Nosným pilířem je zakázková výroba automatických výrobních a montážních linek dle specifikace zákazníka. Nepřeberné zkušenosti z mnoha realizovaných projektů zaručují, že LUX najde vždy to nejlepší řešení, které splní i ty nejnáročnější požadavky. Základem úspěchu společnosti jsou vysoce kvalitní vývojové i konstrukční kapacity.

Automatizace v podobě nasazení robotů vám přinese zvýšení efektivnosti, kvality a spolehlivosti procesů. Roboti jsou vhodní zejména pro aplikace vyžadující vysokou přesnost, rychlost, opakovatelnost a flexibilitu. Jsou součástí přirozené inovace jednoúčelových strojů v oblasti širokého spektra průmyslových aplikací. Mimo robotizaci se LUX zaměřuje také na průmyslovou automatizaci do výrobních a montážních technologií. Podle vašich požadavků se vaše pracoviště může stát zcela automatické, poloautomatické nebo ruční. LUX nabízí komplexní řešení v oblasti vývoje a konstrukce technologických celků a jednoúčelových strojů od prvotního návrhu technologického procesu přes detailní rozpracování, až po konečný návrh a realizaci kompletní dodávky. U LUXU vás čekají krátké dodací lhůty, perfektní zpracování dílců, konstruktéři schopní řešit široké spektrum specifickým zadání z zkušenost firmy s dodávkami do vzdálených zemí.