Stavíte v jihomoravském kraji? Oslovte MATYÁŠE

Stavíte v jihomoravském kraji? Oslovte MATYÁŠE

Stavba není právě malou investicí, a proto se vždy vyplatí nepodcenit první krok. Tím je samotný výběr stavební firmy, které zakázku svěříte. Abychom vám výběr ulehčili, dnes vám představíme stavební firmu MATYÁŠ působící v Jihomoravském kraji. Jedná se o společnost s dlouholetými zkušenostmi s realizací ucelených řešení v oblasti pozemního stavitelství. Už od toku 2001 zaručuje svým zákazníkům vysokou odpovědnost za kvalitu odvedené práce, dodržování sjednaných termínů a ochotu řešit všechny zadané úkoly se stejným nasazením a odpovědností.

Toho dosahuje především díky vysoké odbornosti a kvalifikaci pracovníků. I když všichni zaměstnanci mají s prací již dlouholeté zkušeností, firma dbá na neustálé zvyšování úrovně jejich technických znalostí i dovedností. MATYÁŠ se také nebojí využívat nové technologické postupy, aby svým zákazníkům mohl vždy nabídnout to nejlepší, co trh nabízí. Důležitá je pro firmu i spolupráce pouze s ověřenými a spolehlivými dodavateli a řemeslníky, a proto se nemusíte bát, že některá část stavby by byla v nižší kvalitě.

MATYÁŠ nabízí svým zákazníkům ucelený servis. Ať už stavíte rodinný dům nebo průmyslovou halu firma zajistí projekční spolupráci, inženýrskou činnost, zhotoví nabídku, realizuje samotnou stavbu a postará se o její kolaudaci a předání spokojenému zákazníkovi. Mimo samotných staveb se firma zaměřuje také na rekonstrukce, opravy a demolice nebo na sanace staveb. Bohaté zkušenosti má i s památkově chráněnými budovami, a proto se jejich opravu nemusíte bát firmě svěřit. U MATYÁŠE mimo stavebních prací samotných můžete nakoupit také stavebniny, ale také nářadí pro stavbu a zahrádku dále sortiment pro malování, elektroinstalaci a další. V případě zájmu vám firma zajití i dovoz stavebnin vlastní dopravou na daný čas.