Renomovaný prodejce, distributor a servis vypínačů ABB

Renomovaný prodejce, distributor a servis vypínačů ABB

VFSERVIS s.r.o. je moderní firma, která se specializuje na přístroje a rozvaděče středního napětí (VN) a nabízí špičkový servis, distribuci a prodej výrobků od renomované společnosti ABB. Proč dát této firmě přednost před konkurencí? Zatímco u jiných firem se lze setkávat s nefungujícím zákaznickým servisem, tak v případě této firmy si není nač stěžovat – jejich zákaznický servis je bezchybný, vždy se tak zákazníkovi dostane potřebné péče.

Jsou si také moc dobře vědomi, že takovýto ryze technický obor si žádá zodpovědný přístup bez jakýchkoliv byť jen drobných chyb, proto své zakázky dokáží vždy realizovat nejen včas, ale hlavně bezchybně po technické a bezpečnostní stránce. Díky jejich zkušeným technikům a inženýrům dokáží garantovat skutečně kvalitní provedení všech projektů. Kromě toho se snaží nabízet i konkurenceschopné ceny a flexibilní platební podmínky.

Závadám nedají ani sebemenší šanci

Hlavním předmětem jejich činnosti jsou vedle montáží i opravy a generální opravy zařízení od společnosti ABB. Ty vždy servisují s cílem, aby dokázali zajistili jejich dlouhodobou životnost a optimální výkon. Nabídka firmy VFSERVIS přitom zahrnuje jak jejich jednorázovou údržbu na vyžádání, tak i opravy na základě dlouhodobé servisní smlouvy, které pokrývají pravidelnou údržbu všech takovýchto elektrických zařízení.

Zásluhou této firmy tak budete moci využít možnosti potřebného servisního zásahu kdykoliv, neboť jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu pro rychlé vyřešení havarijních situací. Zkrátka jejich posláním, kterého se vždy bezmezně drží, je zajištění bezpečného a spolehlivého provoz vypínačů a dalších obdobných zařízení s napětím. Najmout si je tedy můžete pro veškeré potřeby týkající se zařízení VN od společnosti ABB. Díky nim budou všechny vypínače vždy fungovat bez sebemenších problémů.