Když stavět, tak se společností HINTON

Když stavět, tak se společností HINTON

Společnost HINTON se během deseti let své existence vypracovala mezi top deset stavebních firem v České republice. Během svého relativně krátkého ale o to bohatšího působení obdržela společnost za svou činnost několik ocenění jako jsou Stavba roku, Cena Svazu podnikatelů ve stavebnictví, cena ČKAIT a Ministerstva kultury ČR, ECSN Award, Zelená střecha roku, Leed V4 gold a další. Společnost HINTON sídlí v Praze a zabývá se komplexní realizací staveb. Společnost v první řadě nabízí kvalitní zpracování nabídky a dodržování architektonických a funkčních parametrů, díky čemuž dochází ke snížení nákladů stavebního díla. Při odvádění práce dbá především na kvalitu stavebního díla i vybraných materiálů, dále na důslednou kontrolu při provádění prací, a především také na osobní přístup a kvalitní tým na stavbě.

HINTON se v rámci stavebních prací zaměřuje na administrativní budovy, bytové domy, komerční stavby ale i výrobní a skladové areály. Divize této firmy se zaměřuje také na zakládání staveb. Tato divize se zabývá projekční činností v oboru geotechnika a realizací geotechnických konstrukcí prováděných zejména technologií vrtaných pilot a zápor rotačně náběrovou technologií. Dále pak realizuje kompletní dodávky stavebních jam „na klíč“ včetně zajištění výkopu, zemních prací, hlubinného založení a podkladních betonů.

Další z několika divizí se zaměřuje na hliníkové fasády s jejichž projekcí, výrobou i realizací má dlouholetou praxi. HINTON realizoval projekty atypických a složitých stavebních výplní bytových domů, rodinných domů, průmyslových staveb, autosalonů, nákupních center a kancelářských budov. Díky celému procesu, který probíhá v rámci jedné firmy nabízí kvalitní a funkční výrobky. Společnost HINTON disponuje vlastním výrobním závodem ve středočeských Milovicích. Výroba hliníkových výplní probíhá za využití moderních technologií ve výrobě samotné, ale i ve fázi projekční a realizační.