Hvězdy geologického průzkumu a mobilních drtičů

Hvězdy geologického průzkumu a mobilních drtičů

Každá stavba vyžaduje pečlivou přípravu a analýzu terénu – inženýrskogeologický průzkum je tudíž nepostradatelným prvkem pro jakékoliv stavební úkoly, od nenáročných až po ty nejnáročnější. Proto je velice důležité mít po ruce spolehlivou firmu, jež vám s tím pomůže.
A právě jednou z nich je i společnost jejíž název si odtajníme až na konci, která se specializuje na inženýrskogeologický průzkum a poskytuje širokou škálu služeb, jež přesahují běžné standardy.
Tato společnost totiž dokáže zásadním způsobem přispět k úspěchu vašeho představebního projektu. Její geologicko-průzkumná divize je svým klientům vždy připravena poskytnout kvalitní a komplexní služby, včetně inženýrsko-geologického a hydrogeologického průzkumu, analýzy rizik, průzkumu skládek a kontaminovaných ploch, průzkumu radonového rizika a vrtných prací. Zkrátka díky nim získáte jistotu, že vaše stavba bude postavena na pevných základech a bude splňovat veškeré předpisy a normy.

Průzkum terénu i nekompromisní drcení

Kromě geologického průzkumu se dále specializují také na prodej a servis mobilních drtičů a třídičů renomovaných značek McCloskey či EXTEC. V sortimentu tak naleznete opravdu širokou škálu strojů pro drcení a třídění nerostných surovin a demoličních sutí. Nabízí též i přívěsné podvalníky DAMCO Trailers pro přepravu materiálu.
Díky rozsáhlému sortimentu tak získáte vždy kvalitní služby, spolehlivé stroje a hlavně záruku maximální spokojenosti.
Potřebujete kvalitní mobilní drtiče a třídiče pro zpracování nerostných surovin nebo hledáte zkušenou firmu, která vám provede komplexní geologický průzkum pro vaši stavbu? V obou těchto případech se obraťte na INGES s.r.o., etablovanou společnost se spoustou zkušeností. Ať už potřebujete prozkoumat terén, recyklovat demoliční materiál nebo rozdrtit skálu, tak tato společnost vám pomůže najít ideální řešení pro vaše potřeby.