Rychlá a bezpečná přeprava sypkého nákladu

Rychlá a bezpečná přeprava sypkého nákladu

V zemědělství, především poté v oblasti krmiv a krmných směsí jsou kladeny velmi vysoké požadavky na bezpečnost a hygienu všech procesů spojených s jejich výrobou, dopravou i skladováním. Existuje proto GMP+ certifikace, zaručující, že tyto bezpečnostní normy jsou ve všech fázích nakládání s krmivy dodrženy. Tyto certifikace nejsou povinné, avšak často například chovatel dobytka koupí krmivo pouze od společnosti, disponující tímto certifikátem.

Doprava tvoří vyznaný článek celého řetězce. Pro dopravu existuje certifikát GMP + B4 na přepravu zemědělských komodit. Dopravce disponující tímto certifikátem musí dodržovat čistící postupy a nařízení ohledně daného materiálu. Najít dopravce s tímto certifikátem, který by zajišťoval vnitrostátní i mezinárodní dopravu mnohdy není snadné. Pokud se chcete spolehnout na kvalitu přepravy, její bezpečnost a dodržení všech norem a standardů, je tady Autodoprava Lhotský. Tato firma sídlící v Blažovicích se zaměřuje na nákladní dopravu sypkých hmot auty s cisternami. V současné době disponuje firma 9-ti tahači značek Renault, Volvo a MAN. Společnost v roce 2016 získala certifikaci GMP+ B4 na přepravu zemědělských komodit od společnosti TÜV NORD Praha. Mimo to Autodoprava Lhotský disponuje certifikací systému ISO 9001:2015 pro zvýšení kvality práce.

Cílem společnosti je zabezpečit nákladní přepravu sypkých hmot od dodavatelských společností (Carmeuse, Trans-servis, Cemex…aj.) a zabezpečit spokojenost zákazníků, být významnou společností na trhu práce v Jihomoravském kraji, ale také v celé České republice a v zahraničí. Mezinárodní dopravu Autodoprava Lhotský zajišťuje především do našich sousedních zemí. Tato forma má s dopravou letité zkušenosti a vždy se můžete spolehnout, že dodávka úspěšně dorazí na místo určení.