Náklad naloží, převezou i uskladní

Náklad naloží, převezou i uskladní

Současný život je velmi rychlý, stále se někam stěhujeme, objednáváme různé zboží nebo ho naopak někam odesíláme. Také občas potřebujeme nějakou zásilku poslat na místo určení velmi rychle, a to tak, aby se neztratila, nerozbila a našla svého adresáta včas i za hranicemi České republiky. Stane se, že je jednorázově třeba odvézt náklad, jenže ho z nějakých důvodů nemůžeme poslat hned a zároveň ho nemáme kam uložit. Ideální by bylo najít nějaký vhodný skladovací prostor, odkud se za pár dní provede expedice. Jsou i takové situace, že by nám stačilo mít větší auto a náklad si odvezeme sami.

Všechny tyto situace dokáží vyřešit různé firmy, které se specializují na nákladní autodopravu. Pokud si chcete ušetřit čas s hledáním různých institucí, můžete oslovit jedinou, která sama vše zajistí a zorganizuje. Nabízí své služby velkým společnostem, firmám i soukromým osobám, její pracovníci jsou k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu včetně svátků. Na přání zákazníka přistaví vozidlo na udanou adresu a dopraví náklad na místo určení v daném čase. Specializuje se na rychlé dodání, takže termíny skutečně neprotahuje, zásilku sleduje pomocí GPS a náklad vám pojistí.

Tímto způsobem se dají náklady posílat nejen po území České republiky, ale i po celé Evropě. Doba dodání je opravdu krátká, po Evropě se odběratel dočká zásilky v době od 24 do 48 hodin, výjimkou je pouze Anglie a země ve Skandinávii, kde se musí počítat ještě s dobou přepravy přes moře. Zásilky, které je třeba dopravit na místo opravdu velmi rychle, si v co nejkratším čase převezme objednaný kurýr a nonstop pojede na místo určení.

Když si chcete zásilku přepravit sami a jedinou překážkou je fakt, že nemáte k dispozici odpovídající vozidlo, můžete si půjčit třeba nákladní auto Peugeot boxer se skříňovou úpravou, do kterého se vejde náklad o hmotnosti do 1,5 tun, což reprezentuje zboží na čtyřech nebo pěti paletách. V nabídce je případně i větší vůz této francouzské automobilky s plachtou, do kterého naskládáte i devět palet s nákladem do jedné tuny. Půjčovna má ve svém autoparku i další vozidla, stačí si vybrat. Když zboží potřebujete uskladnit, můžete si pronajmout sklad, a to na kratší i delší dobu.