Mějte spedici a logistiku správně optimalizovanou

Mějte spedici a logistiku správně optimalizovanou

Systém logistiky a přepravy zboží i materiálu musí pracovat jako dokonale fungující stroj, kde jedna položka navazuje na druhou a nevznikají žádné prodlevy. Celý proces přepravy by měl být vymyšlen co nejoptimálněji a nejefektivněji co se týká peněz i času. Pokud hledáte přepravce, který se zaměřuje na vnitrostátní i mezinárodní spedici a logistiku, pak byste neměli minout skupinu Spedica. Svým zákazníkům nabízí kompletní služby, přepravuje jak celovozové tak i kusové zásilky a řeší i svozy a rozvozy zásilek v Česku i zahraničí.

Logistické služby společnosti Spedica jsou schopné splnit požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Služby zahrnují balení zboží, jeho distribuci a evidenci, překlady a skladování i sledování vozových a kontejnerových zásilek a celní odbavení a inspekční činnost. Mimo to Spedica připravuje komplexní logistické řetězce kombinací různých druhů přepravy, a to s maximálním úsilím o optimalizaci celého procesu.

Spedica nabízí několik možností způsoby dopravy zásilek, jedním z nic je léty prověřená, avšak stále moderní a žádaná železniční doprava. Zvláště pokud se jedná o přepravu hromadných substrátů nebo o větší vzdálenosti, pak je takřka nezastupitelná. Spedice nabízí zabezpečení veškerých služeb, které s železniční dopravou souvisejí, a to v rámci Evropy, zemí SNS (bývalé země sovětského svazu) a Asie. Vše začíná stanovením cenové nabídky a poradenstvím o nejlepším způsobu přepravy, navazuje optimalizace ekonomiky celého procesu a nechybí ani zajištění překladu zboží při přechodu z evropského rozchodu na široký a naopak.

Železnice však nevede všude, a tak stejná komplexita a kvalita služeb nechybí ani u zajišťování námořní nebo silniční přepravy. Spedica nabízí také pojištění zboží, které zajišťuje plnění v případě ztráty nebo poškození zásilky v průběhu přepravy. Pojistit se dá i na rizika plynoucí z přepravy jako jsou stávky, zvláštní pojistná nebezpečí (jako je například působení hmyzu nebo oxidace) ale i rizika přepravy nebezpečných látek.