Ekologická logistika? S Rovologistik CZ je to možné!

Ekologická logistika? S Rovologistik CZ je to možné!

Autodoprava je pro celou řadu firem klíčová pro jejich podnikání. Vždy je třeba převážet materiály nebo zboží z místa na místo, doručit koncové produkty k zákazníkům včas, a proto výběr logistické a dopravní společnosti hraje zásadní roli. Když se obrátíte na firmu Rovologistik CZ neprohloupíte. Jedná se o společnost s dlouholetou tradicí sídlící ve středních Čechách. Má již pětadvacetiletou praxi v oboru logistických služeb, disponuje dlouhodobě nasmlouvanými kontrakty v oblasti automobilového průmyslu. Tato společnost zajišťuje expresní svozy a rozvozy po celé ČR do 24 hodin. Obrátit se na ně můžete také s přepravou nadrozměrných nákladů nebo pokud potřebujete zajistit svoz a výměnu prázdných europalet.

Pracovníci firmy vám vždy zajistí asistenci při nakládce. Největší hodnotou soudobé společnosti jsou její zaměstnanci. Všichni řidiči firmy procházejí adaptačním procesem, přičemž jsou pravidelně školeni v rámci zákonné legislativy, a to včetně nadstavbových dovedností, například ekonomiky jízdy. Dispečink je v rukou týmu profesionálů, z nichž každý má za sebou minimálně pětiletou zkušenost v oboru a je připraven reagovat na požadavky v režimu 24/7.

Při zajištění vnitrostátní i mezinárodní dopravy je pro Rovologistik CZ klíčová udržitelnost a proto moderní í vozový park bez problémů splňuje jak požadavky na bezpečnost v silniční dopravě, tak i náročné ekologické předpisy Euro 6 + LNG. Firma dbá na využívání efektivnějších a šetrnějších paliv, a proto používá LNG – ekologickou a ekonomickou alternativu nafty. Jedná se o zkapalněný zemní plyn (Liquefied Natural Gas), který vzniká ochlazením a kondenzací zemního plynu do kapalného stavu. Ochlazení zemního plynu probíhá na velmi nízkou teplotu, přibližně na -160 °C. Kamiony jsou navíc vybaveny GPS sledováním, díky kterému můžete u dopravy efektivně sledovat pozici nákladu a mít tak neustálé informace o jeho přepravě.