Autoservis pro náklaďáky v Praze

Autoservis pro náklaďáky v Praze

Dopravní prostředky a způsoby, jakými lidé přepravovali náklad se vyvíjí a zlepšují již po staletí. Drožka tažená koňmi byla již dávno překonána, a i když je dnes možné náklad přepravovat na velké vzdálenosti za minimální čas, letadla také nejsou nejrozšířenější druh dopravy. Přes vlaky a hustou síť železnic jsme dospěli k automobilům jako nejpraktičtějšímu způsobu přepravy. Vždy hraje velkou roli cenová dostupnost, možnosti, kam všude se dá dopravním prostředkem dostat a v neposlední řadě i přístupnost servisů. A i když se dnes už pomalu začíná experimentovat se samo řídícími auty, servisy a údržba těchto vozů budou potřeba vždy.

Máme štěstí, že dnes na rozdíl od středověku, když potřebujeme zkontrolovat náš dopravní prostředek, nemusíme hledat kováře, autoservisy jsou téměř na každém rohu. Ovšem s nákladními auty, je to už trochu složitější při hledání specializovaného a spolehlivého servisu.

Pokud někoho, kdo se postará o servis a údržbu vašeho nákladního automobilu hledáte v Praze, pak se jistě neváhejte obrátit na autoservis pana Karla Krotila. Nákladním autům poskytuje kompletní servis, opravy i údržbu. Jeho firma sídlící Praze 5 se zaměřuje hlavně na náklaďáky značek IVECO, MAN, DAF, Mercedes ale i další. Kromě oprav tu najdete i náhradní díly pro brzdové soustavy, nápravy, podvozky, ale i motory, spojky a převodovky nebo díly karoserie a provozní náplně. Také provádí výměny olejů SHELL a opravy dodávek i přípojných vozidel.

Servis dodávek poskytuje autoservis Krotil všem značkám a zahrnuje rozsáhlé služby od karosářských prací přes opravy klimatizačních jednotek a měření a seřízení geometrie vozidel až po pneuservis.