Všechny díly z plastu i oceli

Všechny díly z plastu i oceli

Firma CECHO – Bohumil Cempírek s. r. o. sídlí v obci Polnička v okrese Žďár nad Sázavou. Je specialistou v oblasti technologie vstřikování plastů, výroby forem a nástrojů. Svým zákazníkům nabízí komplexní řešení forem na vstřikování plastů od konstrukčního návrhu, po dodávku kompletního nástroje, případně finální výrobu požadovaných plastových výlisků. Poskytuje kompletní řešení sestavené z certifikovaných normalizovaných dílů a temperovaných vstřikovacích systémů. Všechny nabízené systémy firma sama vyrábí a zajišťuje jejich servis.

Společnost CECHO je obchodním zastoupením řady předních společností, například ORYCON, CUMSA, BABYPLAST a ULTRA SYSTEM. Většinu sortimentu si zákazníci mohou objednat prostřednictvím e-shopu. Nabídka normalizovaných dílů pro lisovací nástroje obsahuje více než 350 tisíc položek. Tyto výrobky pokrývají celou oblast výroby nástrojů a konstrukcí forem. Kdo si prostuduje stránky firmy CECHO, zjistí, že e-shop je vybaven mnoha pomocnými funkcemi, například konfigurátory rámů forem. Ty nabízejí okamžitý přehled o cenách jak celé sestavy, tak jednotlivých dílů.

Speciální díly se vyrábějí podle výkresové dokumentace. Jde o tvarová jádra, vložky a další díly do forem a střižných nástrojů, případně jehly do horkých systémů. Výrobky se vyznačují vysokou přesností, jsou vyrobeny z oceli nebo karbidů a tepelně zpracované včetně povrchové úpravy podle požadavku zákazníka.

Vstřikovací lisy Babyplast jsou výsledkem dlouhodobého výzkumu v oblasti mikrovstřikování termoplatů, keramiky, vosku a kovu. Jsou prověřeny mnoha aplikacemi ve zdravotnictví, elektroprůmyslu, automobilovém průmyslu a stavebnictví.

CECHO je jediným výrobcem horkých systémů v České republice. Vyrábí v licenci značky ORYCON, a to zakázkové i klasické trysky, rozvaděče, jehlově uzavíratelné systémy a regulační techniku.