U H&P plast se na kvalitu můžete spolehnout

U H&P plast se na kvalitu můžete spolehnout

Zakládáte si na tom, s jakými firmami spolupracujete a komu zadáváte své zakázky? Jde vám mimo preciznosti, kvality a spolehlivosti i o to, aby firma zlepšovala pracovní podmínky svých zaměstnanců a nezanedbávala životní prostředí a ideálně se jednalo o zcela českého dodavatele s dlouhou tradicí? Pokud takovou firmu potřebujete v oblasti lisování plastů, pak je přesně tím, koho hledáte společnost H&P plast spol. s r.o. Jedná se o zavedenou firmu se stabilním finančním, odborným i personálním zázemím, která se v oblasti pohybuje už od roku 1996.

Firma vyrábí plastové výrobky vstřikováním technických termoplastů. Výroba probíhá ve třísměnném provozu na 11 vstřikolisech. Svým zákazníkům nabízí zakázkovou výrobu, zajišťuje i výrobu technických výlisků a forem a veškeré kompletační práce. Při lisování plastů vstřikováním zpracovávána prakticky všechny dostupné komerční termoplasty. Zakázková výroba se provádí na vstřikolisech s uzavírací sílou od 15 tun do 160 tun. Poměrně široké rozpětí uzavíracích sil strojů umožňuje realizovat široké spektrum zakázek, to znamená výrobu od malých dílů až po středně velké díly. Společnost zohledňuje fakt, že všichni její zákazníci jsou fundovaní ve svém oboru, a tak k nim přistupuje s maximální vstřícností. H&P plast tak nabízí veškerou pomoc, od prvotního poradenství až po vyvzorování formy.

Společnost si zakládá na kvalitě výroby. Z toho důvodu výroba podléhá pravidelným auditům ale také zavádění nových kontrolních mechanismů. Personál firmy je pravidelně školen, a právě díky jeho odbornosti může firma lisovat i kvalitativně náročné výrobky. Kvalitu výroby, zlepšování podmínek ale i ohled na životní prostředí je zajišťován pravidelnou obměnou strojového parku. Zároveň díky velikosti firmy si můžete být jistí, že zvládne rychle a pružně reagovat na vaše speciální požadavky. V neposlední řadě, díky dlouhodobé minimalizaci nákladů si firma H&P plast může dovolit nabízet svým zákazníkům velmi příznivé ceny.