Servopohony a elektromagnetické ventily je nejlepší kupovat přímo od výrobce

Servopohony a elektromagnetické ventily je nejlepší kupovat přímo od výrobce

Servopohony dnes najdou celou řadu uplatnění v mnoha aplikacích. Jsou to malé motory, u kterých lze nastavit polohu přesnou polohu osy, a to pomocí zpětné vazby nebo koncového spínače. Podle aplikace mohou pracovat při nízkých i vysokých otáčkách. Mimo jiné e využívají i v technickém zařízení domu, například u ovládání a regulace ventilů, klapek, žaluziových závěrů, topenářských a klimatizačních zařízení. Své uplatnění najdou však i v průmyslu nebo u sytému požárního větrání. Jsou tedy takřka nenahraditelné a pro řadu aplikací zcela zásadní. Proto pokud potřebujete servopohony, je potřeba si najít spolehlivého dodavatele. Tím může být právě firma Regada.

Tato firma se zabývá výrobou a prodejem elektrických servopohonů s průmyslovými armaturami, elektromagnetických ventilů, pneumatických prvků a regulátorů tlaku plynu. Mimo to firma nabízí také možnost výroby dílů podle výkresové dokumentace zákazníka. Kvalitu firma zajišťuje díky kvalifikovaným zaměstnancům, kteří se pravidelně účastní školení a neustále se zdokonalují. Jako výrobce může firma nabízet výhodnou cenu a její vizitkou je také krátká dodací lhůta. Regada také splňuje potřebné normy a má certifikáty potvrzující jejich platnost.

Ze servopohonů si můžete vybrat z jedno otáčkových a to standartní, určení pro výbušné prostředí, ale i servopohony určené pro atomové elektrárny (pro obsluhované prostory mimo hermetické zóny). Totéž platí také pro více otáčkové a přímočaré servopohony. Také elektromagnetických ventilů nabízí Regada velký výběr. V nabídce najdete ventily dvojcestné, trojcestné, modulární, a to i v antikorozní a nevýbušné verzi. Pokud si nebudete výběrem jistí, nebo budete mít jakýkoliv jiný dotaz, vždy se na firmu můžete obrátíte a kvalifikovaní pracovníci vám poradí.