Průmyslové kartáče od Tekasu vynikají svou dlouhou životností a kvalitou materiálů

Průmyslové kartáče od Tekasu vynikají svou dlouhou životností a kvalitou materiálů

Zametání je činnost, kterou známe všichni velmi dobře. Ovšem málokdo už ví, že není koště jako koště. Existuje celá řada košťat, smetáků a materiálů ze kterých mohou být. Široký sortiment kartáčů, smetáků i košťat, které najdou své využití takřka v každém průmyslovém odvětví na všechny druhy ručního i strojového čištění, nabízí firma Tekas. Firma začala jako malá společnost a výrobu technických a speciálních kartáčů. Za téměř třicet let svého působení však rozšířila svůj sortiment o běžné kartáče a zakázkovou výrobu.

Ke své práci tato firma přistupuje s pečlivostí a vysokou odborností. Jako znalci svého oboru pracují pouze s kvalitními výrobními materiály, které zaručují výrobkům dlouhou životnost, nejvyšší kvalitu, jsou ekologické a uspokojí i náročné zákazníky. Při výrobě kartáčů jako základ slouží bukové dřevo, vodovzdorné překližky nebo umělé hmoty. Pro štětiny se poté používají PH vlákna, rostlinná vlákna ale i zvířecí štětiny nebo vše dohromady v různých poměrech.

V široké nabídce firmy si můžete vybrat z kartáčů na tenisové kurty, kartáčů určených pro dehtování, košťat silničních i chodníkových, smetáky tu seženete ruční, kobercové, textilní. Firma také vyrábí kartáče pro pekařské a mlýnské účely. Tyto produkty mají certifikaci a splňují testy na potravinovou nezávadnost.

Pokud nenajdete, co hledáte, můžete si u firmy zadat zakázkovou výrobu. Podle požadavků zákazníka firma Tekas dokáže vytvořit jakýkoliv kartáč, a to na základě výkresové dokumentace nebo vzorku. Tento výrobek navíc dokáže během několika dní uvést do sériové výroby. Košťata firma vyrábí i dodává velkoobchodníkům ale i maloodběratelům. Kromě samotné výroby máte u firmy Tekas možnost renovace a oprav starších průmyslových košťat.