Pracovní pomůcky jedině od Macte

Pracovní pomůcky jedině od Macte

Mnoho profesí se neobejde bez ochranných pracovních pomůcek a speciálního oblečení. Bezpečí je vždy na první místě, a proto by žádná firma, která ochranné pomůcky potřebuje a využívá, neměla podcenit jejich nákup. Vše potřebné můžete sehnat u firmy MACTE, ať už na e-shopu z pohodlí domova, nebo v maloobchodní prodejně v Šumperku, kde můžete jako stálí zákazníci získat i slevy a výhody.

Firma Macte působí na trhu už více než dvacet let a zabývá se kompletními dodávkami pracovních pomůcek, textilní výrobou pracovních oděvů podle přání zákazníka, navrhováním a výrobou technických obalů a boxů z tkaných i netkaných materiálů. Pro náročnější klienty tato firma jako nadstandartní službu nabízí pronájem pracovních oděvů včetně jejich kompletního servisu.

A proč se vyplatí s touto firmou spolupracovat? Na skladě vždy najdete velké množství zboží, tak se nestane, že byste museli na svou objednávku dlouho čekat. Na stránkách máte snadný přístup k informacím o zboží, službách a aktualitách, a tak neustále zůstanete v obraze, co je nového. S každým zákazníkem se firma snaží spolupracovat individuálně a maximálně flexibilně a v případě zájmu nabízí poradenskou činnost, ať už online nebo prostřednictvím obchodních zástupců. Pro velké a stálé odběratele firma nabízí výhodnější podmínky a možnost dovozu zboží přímo ke klientovi nebo zřízení konsignačního skladu.

Nabídka firmy Macte se neustále rozšiřuje a k novinkám patří i výdejní automaty neboli automatizované skladové systémy. Pokud máte zájem o komplexní řešení skladování a výdeje pracovních pomůcek a ostatních zásob, pak si můžete vybrat z několika automatizovaných skladových systémů. Tyto systémy sníží až o čtyřicet procent náklady v logistických a výrobních procesech a zajistí tak rychlou návratnost investice.