Potřebujete kovovou součástku na zakázku? Poptejte ji u zkušeného výrobce!

Potřebujete kovovou součástku na zakázku? Poptejte ji u zkušeného výrobce!

Ať už podnikáte v průmyslové výrobě, nebo i kterémkoliv jiném odvětví, kde jsou potřeba stroje, se čas od času stane, že potřebujete velmi specifickou součástku pro opravu nebo technického rozvoje daného stroje. Daný komponent musí být natolik kvalitně zpracovaný pro zajištění veškeré bezpečnosti při obsluze i očekávané funkčnosti stroje. Je proto třeba dbát na správný výběr dodavatele a zjistit i technickou zdatnost celého procesu výroby.

Kvalitní kovovýroba je klíč k úspěchu

U zakázkové výroby je detailně připravená dokumentace komponentu, pro jeho precizní vyhotovení, velmi důležitá. Na základě dané dokumentace je třeba vyhotovit výrobek správným způsobem opracování. Může se jednat o soustružení, frázování, broušení, sváření nerezu, vrtání, pálení či za použití technologie práškového lakování. Kromě veškerých potřebných špičkových strojů na CNC obrábění jako jsou CNC soustruhy a CNC obráběcí centra, je zapotřebí i kvalitní pracovní síly.

V případě, že hledáte firmu, která vám vyjde vstříc a zpracuje vám kovový komponent dle vašeho zadání, tak neváhejte kontaktovat společnost JK – KOVOVÝROBA s.r.o.. Nabízí služby jako renovace autodílů, zakázkovou kovovýrobu nebo se specializují i na tuning vozů převážně pro Mazdu MX-5. Pokud potřebujete vytvořit některý z dílů vašeho automobilu, který se již nevyrábí, tak vám firma ze starého ramene, těhnice, brzdiče, i jiných dílů, udělají zase funkční, který bude vypadat jako nový. Nabízejí repasi starších dílů vašich automobilů či motocyklů za pomoci pískování, následně žárového zinkování a možnosti práškového lakovaní tzv. komaxit. Opískováním zbaví díl koroze, zinkování zabraňuje vzniku nové koroze a komaxit jako finální. Kromě kovovýroby nabízí také zakázkové zpracování plechu, výrobu potrubního uložení či přesuvných a převlečených matic. Obraťte se na spolehlivého výrobce, jistě nebudete litovat.