Od ocelové konstrukce po madla na zábradlí

Od ocelové konstrukce po madla na zábradlí

Od dob, co se lidé naučili využívat kovy, nejde si bez nich život představit. Ať už jde o schodiště, zábradlí, brány, vrata nebo přístřešky, kovy k domu neodmyslitelně patří a jejich kvalita a životnost je jen těžko nahraditelná. Navíc jen málokterý materiál dokáže vašemu domu dodat zároveň tolik moderní a svěží ale na druhou stranu v případě jiného návrhu i starodávný a majestátně elegantní vzhled jako právě kované prvky. Dnes už ozdobné mříže nebo zábradlí nezajištují kováři, ale starají se o to zámečnické firmy.

I když je možná kov dražší než jiné materiály, je třeba brát v potaz, jak dlouho vám vydrží, jak bude i po několika letech působit a kdy bude třeba ho vyměnit. Navíc i elegantní kovová brána se dá sehnat za cenu, která vás nezruinuje, a navíc od firmy, která dbá na dodržování termínů, svou práci odvádí zodpovědně a kvalitně a cenu vám nekalkuluje individuálně. Taková je právě firma Luboše Dočekala sídlící v Kralupech nad Vltavou. V oboru kovovýroby má více než dvacetileté zkušenosti a zaměřuje se na výrobu pro firmy ale i soukromníky. Mimo zakázkové zámečnictví, kdy vyrábí ploty, brány, branky, zábradlí, madla, vrata, schodiště neb o přístřešky přesně podle přání zákazníka, se firma Luboše Dočekala specializuje i na ocelové konstrukce a opláštění hal, konstrukce střech nebo kovové opláštění.

Mimo kovovýrobu je tato firma zaměřena i na autodopravu po celém území České republiky. S autodopravou Luboše Dočekala máte možnost přepravit kusové zásilky, dopravu betonářské oceli, vazníků a paletového i volného stavebního materiálu. Ať už tedy si u Luboše Dočekala objednáte autodopravu nebo zakázkovou kovovýrobu, můžete si být jistí, že pracovníci svou práci provedou s maximální pečlivostí, vše stihnou v čas a provedou vám individuální kalkulaci ceny.