Bez malých kroužků se velké výrobky neobejdou

Bez malých kroužků se velké výrobky neobejdou

Společnost Rotor Clip Company byla založena v roce 1957 Robertem Slassem v Farmingdale v New Yorku na ploše 2000 stop čtverečních. V 60. letech se přestěhovala do Bronxu v New Yorku, od roku 1972 sídli v Somersetu, stát New Jersey, na ploše 238 000 stop čtverečních. O každodenní provoz společnosti se starají synové zakladatele Jonathan Slass a Craig Slass. Postarali se zejména o globální expanzi své firmy. V současné době má společnost pobočky v Sheffieldu v Anglii, v Idsteinu v Německu, v Šanghaji v Číně a v Budyni nad Ohří v České republice. Český výrobní závod je součástí společnosti od roku 2012.

Rotor Clip s. r. o. poskytuje klíčovou podporu výroby evropským zákazníkům, díky svým výrobkům a skladovým zásobám významně ovlivňuje jejich dodavatelský řetězec. Výrobní kapacity pro zpracování různých velikostí a typů pojistných kroužků a vlnovkových pružin se stále rozšiřují. Díky neustálé modernizaci technologie a infrastruktury se zvyšuje také produktivita práce.

Rotor Clip vyrábí kompletní řadu palcových, DIN, ANSI metrických a JIS pojistných kroužků podle světových standardů, stejně jako kompletní řadu konstantních průřezových kroužků, spirálových pojistných kroužků a vlnovkových pružin. Mezi typické produkty společnosti Rotor Clip Czech patří DIN pojistné kroužky od 1 do 1000 milimetrů, INCH pojistné kroužky od 1 do 40 palců, spirálové pojistné kroužky od 6 do 400 milimetrů, vlnovkové pružiny od 3 do 400 milimetrů, nástroje pro instalaci a demontáž pojistných kroužků a také samosvorné hadicové sponky. Společnost svým zákazníkům poskytuje podporu jak před nákupem, tak i po něm, stará se o technickou pomoc, věnuje se školením a programům na snížení nákladů. Získala od významných výrobců OEM, výrobců automobilů a distributorů řadu ocenění za kvalitu a vlastní certifikáty ISO 9001, IATF 16949 a ISO 14001.