Agenturní pracovníci mohou být výhodou před konkurencí

Agenturní pracovníci mohou být výhodou před konkurencí

Jste společností, která se zaměřuje na strojírenství, kovovýrobu nebo výrobu plastů a máte problém se sháněním zaměstnanců, nemáte čas řešit neustálé nábory a školení a zatěžuje vás každoměsíční počítání a vyplácení mezd a odvádění pojistného? Pokud ano, pak není nic snadnějšího než se obrátit na agenturu práce MEUS s.r.o. Ta podle vašeho zadání vyhledá pracovníky, zaměstná je v pracovně právním vztahu a po proškolení vyšle na vámi určené pracoviště. Vám tak zbude jediná povinnost každý měsíc zasílat společnosti odpracované hodiny přidělených zaměstnanců. Už vás nebudou zatěžovat víkendy, přesčasy nebo noční směny. Mimo to vám také odpadne starost s přebytečnými zaměstnanci při poklesu objednávek nebo naopak se sháněním posil při jejich nárůstu.

MEUS nabízí pronájem pracovníků kvalifikovaných v oborech svářeč, zámečník, brusič, obráběč kovů, a to s obsluhou buď klasických CNC strojů nebo s programováním, automotive a pro další průmyslové obory. Další obory jsou potom lakýrníci, skladníci, řidiči VZV i nekvalifikovaní pracovníci pro krátkodobé výrobní potřeby.

Agentura MEUS je držitelem povolení ke zprostředkování vydaného Úřadem práce České republiky. Od počátku činnosti v roce 2005 má společnost otevřené zastoupení prostřednictvím kanceláře na Slovensku, kde je také klíčové náborové a administrativní centrum. MEUS zaměstnává především zaměstnance z České a Slovenské republiky, po důkladném proškolení nabírá také z Bulharské republiky. Zaměstnanci jsou občany EU, a proto je neomezuje platné nařízení vlády týkající se agentur zaměstnávající pracovníky ze států, které nejsou v EU. Najmout si agenturní pracovníky vám ve svém důsledku může přinést i výhodu nad konkurencí a další informace můžete zdarma na vyžádání získat přímo od společnosti MEUS.