Nová technika usnadní práci

Nová technika usnadní práci

 

Podnikáte v zemědělství a dosluhuje vám technika? Nebo živočišnou či rostlinnou výrobu rozšiřujete a potřebujete více pomocníků? Máte už starší zemědělské stroje, které potřebují údržbu, opravy a nové náhradní díly? Všechny potřebné služby najdete ve firmě Agro služby Štěpánov. Jde o předního prodejce zemědělské techniky a náhradních dílů v Olomouci a okolí. Můžete si vybrat z nabídky kvalitních zemědělských strojů takových renomovaných evropských výrobců jako je Zetor, Kubota, Merlo, Valtra, Kverneland, Pronar, Kuhn a další.

K prodeji jsou traktory, sklízecí stroje, mulčovače, nakladače, příkopová ramena, rijenpluhy, rozmetadla RMA a RUR, pluhy, řezačky, shrnovače a obraceče píce, sběrací vozy. A také stájová mechanizace, například oběžné škrabáky nebo lipůvka. Ke všem strojům je ve Štěpánově možné koupit náhradní díly a autopříslušenství, jako třeba převodovky, alternátory, klínové řemeny, řetězy a autožárovky. Firma dodává i  autobaterie AKUMA a pneumatiky Muchelin a Stomil. K traktorům lze dokoupit také návěsy a přívěsy, a to i fekální, včetně vývěvy, kardanů a savice.

Pokud si koupíte nové stroje, je samozřejmostí, že vám bude poskytnuto poradenství, zaškolení, jak s novou technikou zacházet a jak o ni pečovat, a také záruční a pozáruční servis. Servis sebou představuje generální opravy motorů, převodovek, hydraulik, výměnu agregátů, čerpadel vodních, vstřikovacích, hydraulických, a také alternátorů, startérů, hydraulických rozvaděčů, kompresorů, pístnic, zvedáků, vzduchařiny, hlav a klikových hřídelí.

Nejvíce náhradních dílů lze pochopitelně sehnat na traktory domácí značky Zetor. Ale ani majitelé jiných značek nejsou bez šance.