Lisování kovů „na klíč“

Lisování kovů „na klíč“

Kovovýroba, obrábění a lisování kovů je neodmyslitelná součást veškerého moderního průmyslu. Kovové součástky a díly jsou potřeba téměř ve všech odvětvích a mají nepřeberně mnoho využití. Pokud sháníte spolehlivou společnost, která se zaměřuje na kovoobrábění, naše firma LUR je tu pro vás. V oblasti kovovýroby působíme už od roku 1996 a v současné době je naší hlavní orientací výroba nerezových kontaktů, komponentů do osvětlovací techniky a nerezové výlisky pro sanitární techniku.

 

Působíme ve třech základních oblastech, kovovýroba, lisování a svařování. V naší lisovně vyrábíme různé plechové výlisky, a to jak pro vlastní výrobní program, tak pro externí zákazníky. Velmi oblíbená je spolupráce, kdy si v naší nástrojárně můžete nechat vyrobit formu či nástroj a poté ho necháte k produkci v naší lisovně. Díky tomu si ušetříte mnoho práce s údržbou a broušením nástroje. Také nabízíme dodávky plechových výlisků “na klíč” kdy zpracujeme vše od cenové nabídky, technologického postupu a výkresové dokumentace až po samotnou výrobu lisovacích nástrojů včetně odzkoušení vzorků a sériovou výrobu výlisků. Mezi používané materiály patří měkká i tvrdá ocel, nerez nebo slitiny mědi a slitiny hliníku. Na výrobky zajistíme povrchovou úpravu podle vašeho přání.

V kovovýrobě se zaměřujeme především na strojírenskou výrobu, a to hlavně na oblast automobilového a hodinářského průmyslu. Nabízíme také práci na zakázku, kdy nám záleží na kvalitě a dodržení všech termínů. Naše nabídka obrábění kovů zahrnuje frézování, broušení i soustružení. Posledním naším oborem je svařování, kde nabízíme možnost na vylisované díly navařit matice, šrouby ale i jiné komponenty.