Léty prověřená ryze česká slévárna

Léty prověřená ryze česká slévárna

Ať už podnikáte ve stavebním průmyslu, automobilovém průmyslu nebo strojírenském průmyslu, pak jistě řešíte, od jaké společnosti odebírat odlitky. Pokud právě stojíte před rozhodnutím, že sháníte kvalitní a spolehlivou slévárnu, pak byste jistě neměli minout Slévárnu Anah Prostějov. Koho lepšího si můžete zvolit než společnost, která uspěla v soutěži 100 nejlepších firem České republiky a jejíž historie sahá více než století zpátky a je tak jednou z nejstarších sléváren u nás.

Poprvé výroba litiny byla v této slévárně zahájena už v roce 1882 a od té doby pokračuje v zajetých kolejích, využívá svých nabytých zkušeností, ale nebrání se ani inovacím, které jsou pro udržení se v žebříčku nejlepších firem nezbytné. Sortiment výrobků se neustále rozšiřuje podle poptávky trhu, už jen široké spektrum zákazníků ze strojního, automobilového i stavebního průmyslu hovoří za vše, ovšem zaměřuje se i na výrobu armatur a čerpadel. Ve výrobním programu samozřejmě také nechybí výroba odlitků pro všeobecné použití ve spotřebním průmyslu.

Úspěch Slévárny Anah Prostějov stojí i na tom, že má své pevné tradice a normy, kterých se drží. Mezi ně patří vysoký důraz na kvalitu výrobků a snaha uspokojovat i ty nejnáročnější zákazníky. Těchto kvalit si váží i v zahraničí a zhruba šedesát procent výrobků se vyváží do zemí Evropské unie, především potom do Německa a Itálie. Slévárna je přitom rodinnou firmou s ryze českým kapitálem. Výrobní kapacita v současné době činí asi 12 000 tun odlitků z šedé litiny ročně. Mimo to také slévárna disponuje vlastní modelárnou, kde vyrábí podle požadavků zákazníka dřevěné nebo pryskyřicové modely. Proto dejte na léty prověřenou kvalitu a neváhejte Slévárny Anah kontaktovat.