Vše kolem silnic a chodníků

Vše kolem silnic a chodníků

Společnost SDS Slovácké dopravní stavby s. r. o. poskytuje služby v oblasti dopravních staveb, autodopravy a zemních prací už od roku 2013. Provozuje v Hluku u Uherského Hradiště také prodejnu a půjčovnu nářadí a prodává betonové výrobky firmy AZ beton. Zakázky přijímá nejen ze Zlínského kraje, ale z celé České republiky. Společnost klade důraz na kvalitu práce a spokojenost zákazníka, vždy dodržuje dohodnuté termíny a rozpočet, BOZP a chová se ohleduplně k životnímu prostředí.

Vše, co SDS dělá, uvidíte z úrovně svých očí. Jsou to pozemní komunikace, parkoviště, odstavné plochy, cyklostezky, lesní a polní cesty. Pracovníci Slováckých dopravních staveb vyjíždějí tam, kde je potřeba vyfrézovat vozovku, seřezat krajnice, opravit poškozená místa na vozovce a svodidla, nebo udělat na povrchu vozovky nátěry. Pokud je třeba, pracovníci firmy odstraní již nepoužívané stavby ve špatném technickém stavu a suť zlikvidují, posečou vegetaci na krajnicích i v příkopech, odstraní náletové dřeviny a zbytky poražených kmenů na místě přemění na užitečnou štěpku. Na vozovce zůstává po odjezdu techniky položená hladká a neporušená asfaltová směs, zámková dlažba i s obrubníky, opěrné zdi z přírodního kamene a betonu, a třeba také v současné době tolik moderní gabiony.

Pokud se při zemních pracích zjistí, že je třeba zregulovat potok, firma SDS se úkolu zhostí. Se zemními pracemi souvisejí úpravy rovinného i svahového terénu. Výkopové a zemní práce SDS odvádí v prvotřídní kvalitě i díky vlastní těžké technice a autodopravě, kterou je odvážena zemina a suť. Autodopravu zajišťují vozidla MB Atego s užitkovou nosností 7 tun a Opel Movano s užitkovou nosností 2 tuny.

Ten, kdo ke své práci potřebuje nářadí, ocení široký výběr profi nářadí značek Makita, Dolmar a Atlas Copco, diamantové kotouče CEDIMA a další příslušenství ve firemní prodejně. Nářadí není třeba hned kupovat, kdo ho potřebuje jen na pár dní, může si techniku za přijatelnou cenu půjčit.