Specialista na prosvětlování průmyslových budov

Specialista na prosvětlování průmyslových budov

Zajistit osvětlení velkých hal nebo průmyslových prostor není nic snadného. Můžete celý den svítit zářivkami, ale to nesvědčí ani zaměstnancům, ani vašemu účtu. Nejlepší možností, jak do takových prostor přivést přirozené světlo, jsou střešní světlíky. To vám může potvrdit i společnost Luděk Tošenovjan, která se na rekonstrukce světlíků zaměřuje už od roku 1992. Původně se starali především o výměny prosklení prosvětlovacích ploch výrobních objektů a světlíkových konstrukcí a dále na provádění zateplení a nových hydroizolací střešních plášťů průmyslových budov.

V dnešní době společnost nabízí rekonstrukce stávajících sedlových světlíků na různých typech budov. Pro ploché střechy jsou ideální, prosvětlovacím prvkem bodové světlíky, které nacházejí čím dál častěji své uplatnění i u rodinných a bytových domů nebo kanceláří. Mimo to dodává a montuje nové obloukové, sedlové a shedové světlíky. Cizí jim však nejsou ani atypické světlíky, které ozvláštňují budovu. Při rekonstrukci je možné zachovat stávající konstrukce světlíků, které jenom firma nově natře, opraví a vymění zasklení. Pokud jsou však konstrukce příliš zničené, je třeba je vyměnit za nové. Ty jde v případě zájmu doplnit o systémy větrání pomocí automatického ovládání z ústředny.

Jelikož světlíky jsou střešní konstrukce, mezi další činnost firmy samozřejmě patří i rekonstrukce střech. Firma zajišťuje dodávku a montáž tepelné izolace a hydroizolace střešních konstrukcí průmyslových objektů. S tímto oborem má také bohaté zkušenosti a vždy využívá pouze kvalitní materiály podle požadavků zákazníků. Zkušenosti má také s rekonstrukcemi plochých střech. Pokud by vás nepřesvědčila dlouhá praxe, potom se na základě referencí můžete přesvědčit, že společnost vždy svou práci odvádí s maximální spolehlivostí a precizností. Jakmile se rozhodnete je oslovit, přesvědčíte se také o skvělé domluvě a bezchybném servisu pro zákazníky.