Projektování staveb a tisk dokumentace

Projektování staveb a tisk dokumentace

Společnost AGP–nova z Českých Budějovic vyvíjí na pohled zcela odlišné podnikatelské aktivity. Především se věnuje projektové a inženýrské činnosti, statice a dynamice staveb, ale také planografii a instalaci dojící technologie v zemědělských objektech. Nevelká společnost, která zaměstnává šestnáct osob, má všechny činnosti rozčleněné do samostatných sekcí.

Pro projektování a inženýrskou činnost má společnost autorizaci v oboru pozemní stavby, statika a dynamika staveb. V ateliéru pracují dva hlavní inženýři projektů, pět projektantů pozemních staveb, čtyři projektanti statiky a dynamiky staveb, jeden odborník je vyčleněn na inženýrskou činnost. Společnost AGP–nova má za sebou celou řadu zajímavých projektů v jižních Čechách, zejména v Českých Budějovicích. Jde o bytové domy, kanceláře, skladové a spediční haly a obchodní centra. Hned několikrát se firma AGP–nova podílela na stavbě českobudějovické nemocnice. V roce 2003 rekonstruovala internu a nervové oddělení, v roce 2008 chirurgickou ambulanci a ARO, v letech 2009 a 2010 stavěla dětský pavilon a v roce 2015 rekonstruovala a přistavovala prostory porodnice a neonatologie. V Českých Budějovicích stavěla také hotel Savoy a obchodní centrum G. K jejím dalším aktivitám je možné připočítat rekonstrukci Krajského soudu, Okresního úřadu, společnosti Jihočeská plynárenská a Erste bank. Stavba veřejného koupaliště Hulák v Prachaticích dostala čestné uznání Presta – prestižní stavba jižních Čech.

Kromě již zmíněné projektové činnosti AGP-nova poskytuje kompletní služby v oblasti tisku, kopírování a reprografie. Provozovna firmy je vybavena nejvýkonnějším tiskovým, kopírovacím a skenovacím zařízením. Zákazníci si mohou domluvit maloformátový i velkoformátový tisk, černobílý i barevný, kopírování, skenování, laminaci, kroužkovou vazbu, kompletaci projektové dokumentace, sešívání, ořezávání a skládání výkresů.