Pokud chcete nový dům, tak se zemním pracím nevyhnete

Pokud chcete nový dům, tak se zemním pracím nevyhnete

Jedna z nejnákladnějších etap stavby domu jsou zemní a výkopové práce. Není radno proto tento krok nijak podceňovat. Není to jen o samotné stavě domu, ale i mnoho jiných činnostech, které jsou se stavbou dobu pevně spjaty, a pro které jsou zemní a výkopové práce klíčovým prvkem. Jedná se například o pokládky vodovodů, plynovodů, elektrický a elektronických sítí či kanalizace. Ve finální fázi stavby domu je na pořadu dne i terénní úpravy v okolí domu. I v tomto případě se zemním a terénním pracím nevyhnete.

Svépomoc nebo firma?

Jistě není žádným překvapením, že při stavbě domu svépomocí by vás i zemní práce vyšly mnohem levněji. Co je ale důležité vzít v potaz je důležitost bezchybného provedení těchto prací. Jelikož chyba u zemních prací, které jsou potřeba v počáteční fázi stavbu domu mohou mít katastrofální následky a jejich oprava by mohla být opravdu nákladná. Pokud tedy nejste v této oblasti opravdu zběhlí, tak je lepší variantou využít služeb odborníka. Nejenom, že budete mít jistotu dobře odvedené práce, ale také následné zajištění bezpečnosti vás a vašich blízkých, zejména v případě pokládky elektrických sítí.

 

Pokud hledáte spolehlivou osobu pro zemní práce nejen spojené se stavbou domu, tak neváhejte kontaktovat pana Františka Majerčáka. Má bohaté zkušenosti se zemními pracemi, přípravou stavenišť a terénními úpravami. Dále vám bez problému pomůže s realizací odpadových kanalizací a kanalizačních přípojek, realizací žulové, kamenné a zámkové dlažby, kompletní realizací vjezdů a vchodů do objektů včetně podkladového betonu KSC, realizací základů staveb a základových desek, demolicí staveb a dalších objektů. Dokonce zajišťuje i dovoz a odvoz materiálů na zakázku a likvidaci stavebního odpadu. Nechte zemní práce na odbornících a mějte perfektně odvedou práci bez sebemenšího stresu.