Nakupte stavební materiál na stavbu rodinného domu u jedné firmy a ušetřete

Nakupte stavební materiál na stavbu rodinného domu u jedné firmy a ušetřete

Stavba domu ani jeho rekonstrukce se neobejde bez stavebního materiálu. Pokud se do stavby nebo rekonstrukce pouštíte svépomocí, nebo skrze najmutí jednotlivých řemeslníků na dané práce, pak vás pravděpodobně čeká výběr vhodného stavebního materiálu a zajištění jeho dopravy na stavbu. Velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji stavebního materiálu se již od roku 19985 věnuje firma Stavexa.

Ve skladě s více než 2400 položkami najdete vše, co na tavbu potřebujete, od střešních krytin, zdících materiálů a sádrokartonů přes izolace a hydroizolace až po okna, dveře a dlažby. V nabídce nechybí ani sypké materiály jako je cement a písek nebo spárovací hmoty a lepidla. Pokud se v nabídce cítíte ztracení, pomůže vám s výběrem proškolený personál, který vám poskytne veškeré potřebné informace o jednotlivých materiálech, jejich vhodnosti a popřípadě vám doporučí vhodné technologické postupy. Můžete také využít dalších poskytovaných služeb, od zpracování stavební projektové dokumentace, až po vlastní realizaci stavby doporučenými kvalitními řemeslníky.

Cenovou nabídku pro vás firma Stavexa vypracuje podle vašich požadavků a nabízí velmi propracovaný systém slev, které platí například při odběru materiálu na výstavbu celého rodinného domku, ale i při jiných větších nákupech. Stavebním firmám poskytují individuálně slevy 8-10 % z oficiálního ceníku. K výhodám, v případě větší objednávky, patří také doprava materiálu na místo stavby zdarma. Firma Stavexa disponuje firemními automobily, které zboží dopraví až k zákazníkovi. U větších objednávek firma sjedná kamionový odběr nebo zajistí kamion přímo od výrobce. Zboží ze skladu v Sadské putuje především do měst a obcí Nymburska, Poděbradska, Kolínska a Kutnohorska, ale v nemalé míře i do Prahy.