MIVOTOP – odborníci na tepelná čerpadla a průmyslové rozvody

MIVOTOP – odborníci na tepelná čerpadla a průmyslové rozvody

Společnost MIVOTOP je rodinnou firmou s více než pětadvacetiletou zkušeností v oborech souvisejících se zajišťováním vody, topení a plynu do domácností i firem. Konkrétně nabízejí zde kupříkladu kompletní rozvody vodovodního potrubí jak v domácích, tak průmyslových objektech, a to včetně přípojek. Postarají se tedy o to, že u vás doma či ve firmě poteče voda vždy bez problémů. Tyto své komplexní služby nabízejí nejenom v okolí Opavy, kde sídlí, ale po celé ČR.

Dále zajišťují i dodávku, montáž a servis tepelných čerpadel značek De Dietrich a BAYI. Kromě tepelných čerpadel vzduch-vzduch, vzduch-voda a země-voda dále nabídka produktů zprostředkovávaných firmou MIVOTOP čítá i spolehlivé plynové kotle. Samozřejmostí v oblasti plynou pak jsou kompletní průmyslové rozvody plynového potrubí, tedy komplexní zasíťování pozemků potrubím pro distribuci plynu ze sítě až do koncových zařízení.

Spolehlivá firma s bohatými zkušenostmi

V oboru vytápění se zas již dlouhé roky zabývají podlahovým vytápěním či dodávkou a instalací radiátorů a fancoilů. Čerpat tedy mohou v tomto odvětví skutečně z bohatých zkušeností. Stejně tak mohou garantovat maximální kvalitu všech jimi nabízených produktů. Kromě montáže zmíněných zařízení v neposlední řadě nabízejí taktéž i odborný servis klimatizací a chladicích zařízení. Stejně tak se věnují i revizím pro tepelná čerpadla De Dietrich a BAYI z jejich nabídky.

Kromě montáží a servisu se v neposlední řadě zabývají taktéž projektovou činností. Vyjma toho všeho také nabízejí stavební práce ve spolupráci se svými partnery a zajišťují dodávku stavebních prací dle požadavků zákazníka. MIVOTOP je prostě stabilní a spolehlivá společnost s bohatými zkušenostmi v oboru, sídlící na adrese Krnovská 105/155, která je připravena poskytnout vám vždy perfektní služby týkající se vody, topení a plynu.